Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
Irena Kalischová 24. 3. 2024
Ráda bych poděkovala paní makléřce Tipoa za její profesionalitu, výbornou komunikaci a rychlé jednání, spolupráce s ní byla velmi přínosná.
Jakub Blažek 18. 8. 2023
Dobrý den, rád bych poděkoval celému týmu RK Bravis, konkrétně slečně Tipoa. Vše proběhlo velice rychle a profesionálně. Moc děkujeme do nových začátků v novém :) Všem doporučuji
Michaela Ošlejšková 8. 6. 2023
Hezký den. Ráda bych poděkovala paní Simoně Tipoa za její úžasný přístup k práci, která zjevně pro ni není jen prací, ale i koníčkem. Jednání, ať už telefonicky, SMS, mailem, i osobně bylo přátelské, rychlé a profesionální. V dnešní době oceňuji rovněž i trpělivost při vysvětlování a domluvách. Realitku mohu jen a jen doporučit. Děkuji paní Simoně a celému týmu RK Bravis ;)
Alena Novotná 5. 6. 2023
Realitku Bravis a makleřku Simonu Tipoa, v žádném případě nemůžeme doporučit. S přítelem jsem měla zájem o koupi nemovitosti ale makléřce se celý den nedalo dovolat, nezavolala ani zpět! Propagují realitku jako jinou a lepší ale viditelně tam pracují neprofesionální makléři, kterým na lidech vůbec nezáleží. Nedoporučuji se zde vůbec na tuto povedenou kancelář obracet!
Miloslava Jelinková 10. 1. 2023
Paní Simona je na správném místě.Je velice vstřícná,ochotna pomoci v řešení situace.Přístup profesionála s lidským cítěním.Velice mi pomohla,vždy si udělá čas na radu a pomoc.Doporučím všem kdo se zeptá na bydlení.Děkuji
Jakub Stingl 9. 1. 2023
S jednáním s paní Simonou jsem nadmíru spokojen. Velmi ochotná a empatická profesionálka. Velice mi pomohla ve složité situaci i přes to, že jsme vše řešili mezi vánočními svátky. Vřele doporučuji všem a paní Simoně moc děkuji.
Karel Němec 2. 9. 2022
Skvělý přístup. Výborné a srdečné jednání. Hodnotím výtečná. Němec
Michaela Possegger 7. 8. 2022
Velmi ochotná, milá paní makléřka s jednáním na úrovni. Profesionální a zároveň lidské vystupování! Při srovnání s jinými makléři,se kterými jsem se potkala, je paní Tipoa jednoznačně jedna z nejlepších! Děkuji.
Dominik Pinter 28. 7. 2022
Všechno proběhlo rychle a bez problémů. A všechno bylo přesně tak, jak bylo v inzerátu. Paní makléřka byla ochotná a rychlá a profesionální.
Karolína Trojanovičová 28. 7. 2022
Pani Tipoa bola veľmi milá a ochotná pomôcť. Kedykoľvek sme sa na ňu mohli obrátiť s otázkami alebo požiadavkami. Všetky nejasnosti zrozumiteľne vysvetlila. Vrelo odporúčam a ešte raz ďakujem za pomoc.
Přidat referenci