Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
Patrik Hollý 1. 4. 2024
Som rád, že sme pri našom prvom hľadaní prenájmu prostredníctvom RK narazili na pani Gajdoš, s ktorou bol celý proces od prvého kontaktu až po nasťahovanie sa veľmi príjemný. Prispel k tomu milý, ústretový prístup a ochota pani maklérky. Takmer všetky dotazy dokázala ihneď a efektívne zodpovedať a vyriešiť. Ďakujeme za spoluprácu!
Natália Jordanová 31. 3. 2024
Tereza nám bola naozaj nápomocná a našla nám domov. Hľadanie prenájmu je v Brne niekedy naozaj náročné, prípadne sa nám v minulosti stalo, že sme boli tlačení do variant, ktoré neboli podľa našich predstáv. Tu boli však naše požiadavky vypočuté a podľa toho nám navrhla niekoľko možností. Bolo skvelé nájsť niekoho, kto mal vkus, no zároveň vie stáť nohami na zemi.
Martin Plescher 30. 3. 2024
Jsme velice vděčný za přístup slečny, který byl velice chápající. Dokázala nám vyjít vstříc a to i přes naší nedůvěru v realitní makléře. Byla velice empatická a máme z toho hezký pocit. Děkujeme za poskytnutí adekvátního personálu.
Sabina Gonsiorová 11. 3. 2024
Komunikace na jedničku, slečna byla moc milá a ochotná, předání bytu proběhlo naprosto hladce a bez problému, všechny potřebné informace nám byly sděleny a nyní se nám bydlí velmi dobře! Mockrát děkujeme !
Mikuláš Nejedlý 2. 3. 2024
Děkuji moc paní Gajdoš za bezproblémové zařízení pronájmu. Spolupráce s ní byla nejen velmi profesionální a rychlá, ale také plná humoru. Pokud bude v budoucnu potřeba, rád se na Bravis a potažmo paní makléřku rád obrátím znovu.
Silvester Lorenčík 17. 2. 2024
Vďaka veľmi príjemnému vystupovaniu a prístupu pani Gajdoš z nás opadla veľká časť stresu pri riešení papierov, podpise zmluvy aj preberaní bytu. Boli sme veľmi spokojní.
Jan Petr 15. 2. 2024
Profesionální i milý přístup a rychlé jednání vedoucí k úspěšnému pronájmu.
Radek Barák 15. 2. 2024
Profesionální přístup, příprava smluv byla bezproblémová, fotodokumentace taktéž. Služby této realitní kanceláře jsme využili víckrát a vždy jsme spokojeni.
Renata Beránková 15. 2. 2024
Jsem velice spokojená,hodnotím velice kladně.
Jana Kohútová 14. 2. 2024
Vše je v pořádku, jsem velmi spokojena, komunikace s makléřkou na jedničku 😊
Přidat referenci