Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 330 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
aktuální nabídka chata
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?

Zavolejte nám na
+420 725 811 144
nebo napište na
bravis@bravis.cz.

Celoročně obyvatelná chata 3+kk v lese u Černého rybníka na prodej. Opatov, okres Svitavy

Černý rybník, Svitavy
  • chata
  • m2
Poslední hodnocení Se službami společnosti BRAVIS reality s.r.o. jsem velmi spokojena, především se spoluprací pana Kusáka, který při vyhledávání nových nájemců u bytů na pronájem je velmi pružný, operativní a jeho přístup k oběma smluvním stranám (pronajímatel, nájemce) je velmi příjemný a seriózní.

Informace

  • Adresa:Černý rybník, Svitavy
  • Typ:chata
  • Konstrukce:ostatní
Nabízíme Vám prodej chaty v lese u Černého rybníka v katastrálním území Opatov, okres Svitavy. Příjezd přímo k chatě, z terasy výhled na rybník.
Cyklostezky, houbaření, rybaření, procházky v krásné přírodě, hřiště u chaty, v zimě - běžky, lyžování. (Čenkovice pouze 30 km, dále ski- areál Říčky)
Pozemek není vlastní. Více informací v RK.
Stavba chaty byla prováděna postupně v letech 1981 až 2008. Stavba nebyla doposud užívána. Rekreační chata je o půdorysných rozměrech 5,68 x 6,67 m je postavena v mírně svažitém terénu 4 m od místní zpevněné komunikace a cca 100 m od Černého rybníku. Čelo s otevřenou lodžií je nasměrováno na jih, vstup do chaty je ze strany severní. Chata není podsklepena, má však plně zastavěno podkroví rozšířené o krytou lodžii v šíři 1,20 m. Pouze malý sklep v kuchyni. Veřejná studna s pitnou vodou a ručním čerpadlem - 8 m od chaty. 15 m od chaty - elektrorozvodná skříň pro napojení i ostatních rekreačních chat. Přípojky jsou provedeny zemním kabelem 4 x16 mm AYKY.
Dispoziční řešení stavby: Vyrovnání svažitého terénu je provedeno podezdívkou z lomového kamene (chybí spárování) o výšce 0,30 - 0,70 m.
1. NP: Hlavní vstup je z nezpevněného lesního terénu do chodby, ze které je po pravé straně vstup do sprchy s umývadlem a ohřívačem vody s odkanalizováním na východní stranu objektu, chemické wc, obývací pokoj je propojen s kuchyňským koutem.
Podkroví: Konstrukce krovu je zateplená, včetně stropu. Dispozičně není podkroví odděleno příčkami. Římsa je podbitá hoblovanými prkny a povrchovou úpravou.
Konstrukce střechy je provedená z dřevěných krokví se zastřešením vlnitým hliníkovým plechem na bocích.
Prohlídku si domluvíte s makléřem, který zakázku vyřizuje - kontakt uveden pod textem inzerátu.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky