Komerční prostory Brno

Komerční prostory v Brně a okolí

V Brně, které je díky své strategické poloze, vynikající dopravní dostupnosti a bohaté historii ideálním místem pro podnikání.

Komerční nemovitosti zde tvoří klíčovou složku městské infrastruktury a jsou nezbytné pro rozvoj lokální ekonomiky.

Ať už jste podnikatel, investor nebo firma hledající prostor pro své operace, Brno nabízí širokou škálu možností pro prodej a pronájem komerčních nemovitostí, které uspokojí nejrůznější požadavky na umístění, velikost a specifikace. Prodej a pronájem komerčních nemovitostí v Brně je živým a různorodým sektorem, jenž reflektuje potřeby moderního podnikání. Zahrnuje kancelářské prostory, obchodní centra, skladové haly, výrobní areály a mnoho dalších typů objektů.

Rozmanitost trhu umožňuje každému najít prostor, který nejlépe vyhovuje jeho konkrétním potřebám, ať už hledáte místo pro start-up nebo pro expandující mezinárodní společnost.

Pojďme se tedy ponořit do světa komerčních nemovitostí v Brně a objevit potenciál, který toto město nabízí pro váš byznys. Zda hledáte místo pro nebo prostor pro vaše začínající či rozšiřující se podnikání, neváhejte se na nás obrátit.

ABT park

Novostavba v dynamické, rozrůstající se lokalitě, dokončení červen 2024.
Dokončení komerčních prostor na míru - přesně podle požadavků a nároků na typ podnikání.
Možné jako obchody, restaurace, kavárna, kanceláře, poradenská centra, občanské služby, zdravotní služby, fitness centrum a další.
Dostatek parkovacích míst, výborná dopravní dostupnost centra města a ještě rychlejším napojení na dálniční síť.Ostatní komerční nemovitosti

kontakty Spojme se spolu

BRAVIS REALITY s.r.o.
BRAVIS REALITY s.r.o.
Vídeňská 6, 639 00 Brno

IČO: 27685781
DIČ CZ27685781

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku,vedeném Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 52009

Poptávkový formulář Chcete více informací? Napište nám

My se vám do dvou pracovních dní ozveme.


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné