podobné byty k pronájmu

Nabídka pronájmu nadstandartně zařízeného bytu 2+kk ve vile

Lipová, Brno - Střed

Pronajato
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 268 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na +420 724 777 140 nebo napište na bravis@bravis.cz.
  • Pronajato
  • Adresa:Lipová, Brno - Střed
  • Plocha:75 m2
  • Typ:byt 2+kk
  • Vybavenost:ano
  • Konstrukce:cihla
  • Patro:1
  • Výtah:ne

Vybavení

Nabídka pronájmu nadstandartně zařízeného bytu 2+kk ve vile

Nabídka pronájmu – nadstandardně vybaveného bytu 2+kk .
Služby dle zabudovaných měřičů dle skutečné spotřeby (cca 1000 Kč/měsíčně). Do bytu se jde z menší vstupní haly a dále samostatným vchodem do velkého obytného pokoje s francouzskými okny po celé stěně a s dřevěným obložením. U vstupu je zrcadlo s věšákovou stěnou a odkládací policí. Dále je zde čalouněná sedací souprava s konferenčním stolkem, televizním stolkem a barevným televizorem. Na protější stěně jsou dvě secesní šatní skříně a velké dvoulůžko. Dále je zde stylová zásuvková komoda a unikátní vyřezávaný příborník.
Pokoj je vyzdoben originály romantických krajin. Z obytného pokoje se prochází menším vstupem do koupelny a dalšího obytného pokoje s kuchyňskou linkou. Podlaha je parketová, částečně pokrytá velkým kobercem.
Velká koupelna s mramorovou podlahou je zařízena vanou, bidetem a wc, dvěma umyvadly, zrcadly a koupelovými skříňkami, pračkou a samostatným plynovým kotlem pro topení a ohřev teplé vody pouze pro tento byt.
Další obytný pokoj má na jedné stěně novou kuchyňskou linku s myčkou, lednicí s mrazákem, plynovým sporákem s elektrickou troubou, s veškerým nádobím a kuchyňskými potřebami. U okna je jídelní stůl se 4 židlemi. V obytném koutu velké místnosti je jedno a půl lůžková - válenda, šatní skříň, prádelníková skříň a křesílko se stolečkem. Podlaha je parketová, částečně pokrytá kobercem. V bytě je rovněž barevný televizor, možné připojení na satelit a možnost připojení internetu.
K bytu je možné objednat si zvlášť parkovací místo v uzavřeném prostoru areálu domu za 500 Kč/měsíc a nebo je možné parkovat zdarma na odstavných plochách u domu.
Volné ihned. Prohlídku tohoto bytu si domluvíte s makléřem, který zakázku vyřizuje - kontakt uveden pod textem inzerátu.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.czPobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 18:00
Pouze po telefonické domluvě

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

e-mail: dvorakova@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »