Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 725 811 144
Vyhledat nemovitost Menu
Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

podobné nemovitosti k prodeji

Nabízíme průmyslový areál s plechovou halou a novostavbou vily v jihlavské prům. zóně

Pávovská, Jihlava

Prodáno
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 365 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na 606 724 874 nebo napište na bravis@bravis.cz (Michal Budík).
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi. Zavolejte nám na 606 724 874 nebo napište na bravis@bravis.cz (Michal Budík).
  • Prodáno
  • Adresa:Pávovská, Jihlava
  • Plocha:10000 m2
  • Typ:výrobní objekt
  • Konstrukce:cihla
  • Výtah:ne

Nabízíme průmyslový areál s plechovou halou a novostavbou vily v jihlavské prům. zóně

Nabízíme ke koupi průmyslový areál s plechovou halou o výměře 240m2 a novostavbou vily v jihlavské prům. zóně č. II. Celý areál o výměře cca 4 000m2 je oplocen, část plochy (1 069m2) je vyasfaltována.
Zpevněná je i příjezdová, zhruba 100 metrů dlouhá panelová cesta. Hala v minulosti sloužila jako sběrna barevných kovů. Byla opatřena granulační linkou, kvůli ní je uvnitř rozdělena dřevotřískovou příčkou na 2 části. Jedna z nich je zásluhou solárních panelů temperovaná. V hale je také kancelář. Do haly je zavedena elektřina a telefonní přípojka. Patří k ní suchý záchod. U haly je také záchytná nádrž na oleje. Asi 50 metrů od haly byla v roce 2005 postavena luxusní vila. Investor chtěl využívat přízemí jako kanceláře a v patře si nechal zhotovit byt o velikosti 3+KK. Vila však nikdy nesloužila zamýšlenému účelu. V přízemí se nacházejí 3 velké kanceláře, recepce a kuchyňka, 2 samostatná sociální zařízení, velká kuchyně pro personál, šatna pro personál, koupelna pro personál, samostatné WC pro personál, úklidová místnost a kotelna - místnost s přístroji napojenými na tepelné čerpadlo. V jedné z kanceláří se nachází serverovna. Do patra se vstupuje z haly po dřevěném schodišti. Celý dům je opatřen podlahovým vytápěním. Součástí kuchyňské linky v přízemí je myčka na nádobí, lednice, mrazák a sklokeramická deska. V patře je do linky zabudována lednice, mrazák, sporák, digestoř a sklokeramická deska. Před vilou je 13 parkovacích míst. Do domu je přivedena voda z vlastní vrtané studny. Má také vlastní čističku odpadních vod. Všechny otvorové výplně na domě jsou z PVC, střecha je z glazurovaných tašek. Po celém domě je rozvedena kabeláž pro počítačovou síť a zabezepečovací zařízení. Do areálu mohou bez problémů zajíždět kamiony. Nachází se kousek od centra města, nedaleko vlakového nádraží a nájezdu na dálnici D1. Autobusová zastávka je od něj vzdálena 3 minuty pěší chůze. Ihned volné!!
K areálu náleží navíc dalších cca 6 000 metrů (momentálně zatravněné) plochy, kterou by bylo možné rovněž zastavět. Tato plocha je nyní majitelem nabízena zdarma jako bonus ke koupi nabízené nemovitosti, původní cena pozemku byla 4 000 000 Kč

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

Nízkoenergetické byty Nové Sady zavřít