Podnájem bytu 3+kk, ulice Úpatní, Brno - Nový Lískovec, balkon, klimatizace, možnost parkování
- 3+kk (Byty)
- 65 m2
- Balkon
Nikola
Musálková
+420 775 580 071
nikola@bravis.cz
English speaking
Informace
- Adresa:Úpatní, Brno - Nový Lískovec
- Plocha:65 m2
- Balkon:7 m2
- Typ:3+kk (Byty)
- Vybavenost:ne nebo částečně
- Konstrukce:Cihlová
- Patro:2. patro
- PENB:C
Vybavenost
Kuchyňská linka Lednice Sporák Myčka Sprchový kout Internetové připojení Balkon
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k podnájmu prostorný a světlý byt 3+kk o podlahové ploše 65 m² s balkonem o velikosti 7 m², situovaný v klidné části Brna – Nového Lískovce, na ulici Úpatní.
Byt se nachází ve 2. patře moderní novostavby z roku 2019 a nabízí příjemné bydlení v blízkosti zeleně, s výbornou dostupností do centra Brna i rychlým napojením na městský okruh a dálnici D1.
Velkou předností bytu je kompletní klimatizace, která zajišťuje komfortní teplotu i během horkých letních měsíců. K příjemnému bydlení přispívají také venkovní žaluzie, které umožňují regulovat množství světla a zároveň pomáhají udržovat příjemné klima v interiéru.
Dominantou bytu je vzdušný obývací prostor s moderní kuchyňskou linkou na míru, vybavenou vestavnými spotřebiči – sklokeramickou varnou deskou, horkovzdušnou troubou, myčkou, digestoří a lednicí s mrazákem. Z obývací části je přímý vstup na krytý balkon orientovaný na jižní stranu.
Obývací pokoj i obě ložnice jsou nabízeny bez nábytku, takže si můžete interiér zařídit přesně podle vlastního vkusu a potřeb.
Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, přípojkou na pračku a otopným žebříkem. Toaleta je samostatná. Praktická vstupní chodba nabízí dostatek prostoru pro umístění botníku, věšáku, zrcadla nebo šatní skříně. Bezpečnost zajišťují protipožární bezpečnostní dveře.
K bytu je možné pronajmout také venkovní parkovací stání přímo za domem za 1 000 Kč měsíčně.
Nový Lískovec nabízí klidné bydlení v dosahu zeleně a zároveň kompletní občanskou vybavenost. V blízkosti se nachází Campus Science Park, restaurace, kavárny, univerzitní kampus a Fakultní nemocnice Brno – Bohunice. Výborná je také dostupnost MHD a rychlé napojení na městský okruh i dálnici D1.
Byt není vhodný pro studenty.
Prohlídky jsou možné po domluvě.
Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou firmou.