Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
zpět na výpis nemovitostí

Podnájem kancelářských prostor/ordinací, Brno - střed, Běhounská ulice

Běhounská, Brno - Brno-město
  • Komerční objekty - Kancelář
  • 158 m2
  • Výtah
49 000 Kč/měsíc + zálohy na služby + depozit + provite RK Kontaktovat makléře
Poslední hodnocení Kateřiny 6*z 5 V případě zájmu o pronájem doporučuji rovnou se ptát po paní Kateřině Pachlové. Během několika let společné spolupráce a komunikace nám již zařídila druhý byt a od prvního telefonického kontaktu před lety bylo jasno. Seriózní , spolehlivé a milé jednání samozřejmostí, ale co je nejdůležitější, tak paní Pachlová proaktivně řeší vaše požadavky a přání ještě dříve, než je stihnete vyslovit. Zařídit malíře, úklid, změnu smlouvy, posunout schůzku – nikdy nic nebyl problém a vše bylo zařízeno obratem. Stačí se zmínit a můžete to brát, jako hotovou věc. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.

Informace

  • Adresa:Běhounská, Brno - Brno-město
  • Plocha:158 m2
  • Typ:Komerční objekty - Kancelář
  • Konstrukce:Cihlová
  • Počet podlaží:1. patro
  • Výtah:ano
  • PENB:G

Vybavenost

Výtah
Máte zájem o reprezentativní kancelářské prostory nebo ordinace v nejžádanější lokalitě Brna?
Představujeme Vám jedinečnou možnost podnájmu kanceláří/ ordinací, které jsou ideální pro rozvoj Vaší firmy nebo klinické praxe. Tyto prostorné a dobře rozvržené kanceláře o celkové užitné ploše 158,38 m2 nabízejí flexibilitu a pohodlí pro Vaši činnost.

K dispozici je celkem 5 kanceláří s různými velikostmi (26,10 m2, 28,40 m2, 16,82 m2, 20,30 m2, 12 m2), což umožňuje variabilní využití pro teamovou práci i pro soukromé konzultace. Kromě těchto prostor zde naleznete i odpočinkovou místnost/šatnu (8m2) a reprezentativní čekárnu s recepcí o velikosti 46,76 m2, která podtrhne Váš profesionální image.

Tato nabídka představuje unikátní příležitost usadit Vaši firmu nebo kliniku v prestižní lokalitě, s flexibilitou prostory přizpůsobit podle Vašich představ a potřeb. Objekt se nachází ve velmi dobrém stavu, což vám umožní ihned se usadit a soustředit se na to nejdůležitější - Vaše podnikání.

Neváhejte a staňte se součástí pulzujícího centra Brna s kancelářemi, které podpoří váš podnikatelský duch a poskytnou Vám prostor pro růst.

Pro více informací nebo pro domluvení prohlídky nás prosím kontaktujte.
Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou firmou.

S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na pronájem