Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu

Postavte se exekuci a dražbě čelem

Dostali jste se do situace, kdy na Vaši nemovitost byla uvalena exekuce? Nebo očekáváte, že k tomu v brzké době dojde? Neváhejte a začněte jednat ještě dnes. Poraďte se s námi, jak uchránit svůj majetek od zbytečné ztráty a nepřijít o střechu nad hlavou.

Exekuce je velice nepříjemná situace, kdy Vás dohnaly Vaše dluhy a přináší s sebou další následné kroky, ke kterým patří také dražba a tedy nebezpečí toho, že nemovitost může být prodána.

NEMOVITOST → ZÁSTAVY ● DLUHY ● EXEKUCE ● DRAŽBA ● VÝRAZNĚ NIŽŠÍ CENA → ANI TO JEŠTĚ NEZNAMENÁ KONEC

Aby k tomu nedošlo, nabízí Vám naše společnost rychlé a především komplexní řešení, jehož cílem je nedopustit prodej Vaší nemovitosti v dražbě za výrazně nižší cenu. Prodejem s naší pomocí dosáhnete na jednoznačně vyšší kupní cenu, než je ta, kterou by přinesla dražba.

Nevěřte spekulantům a zlatokopům, kteří Vás pouze chtějí připravit o Vaši nemovitost. I nemovitost s exekucí nebo v dražbě je možné zachránit a prodat na běžném realitním trhu za tržní cenu. Rádi Vám poradíme jak.

  • Vyplatíme všechny zástavy, exekuce a závazky, které na nemovitosti váznou (včetně hypotéky)
  • Poskytneme rychlou půjčku
  • Najdeme kupce pro Vaši nemovitost za tržní cenu

Hlavní výhody našich služeb:

  • Neplatíte předem žádné poplatky – odhad, právní a notářské služby, smlouvy, kolky a veškeré další služby jsou zahrnuty ve vlastním úvěru
  • Velmi rychlé schválení úvěru - peníze k dispozici od 7 dnů
  • Zdarma veškeré finanční a právní poradenství pro stanovení postupu
  • Zástupce společnosti přímo ve Vašem regionu

Oproti naší konkurenci dále nabízíme:

  • Možnost vyplacení zálohy na Vaší nemovitost až do výše 1.000.000 Kč.
  • Vyplacení Vašich závazků až do výše 100 % hodnoty nemovitosti.

Každý případ exekucí na nemovitosti je velice specifický a proto také potřebuje konkrétní a především co nejpřesnější řešení. Připravili jsme pro Vás tedy 3 různé půjčky, které jistě dovolí právě Váš problém vyřešit.
Prostřednictvím rychlé půjčky je možné po nezbytnou, ale krátkou dobu, disponovat s finanční hotovostí, která nemovitost připraví k přímému prodeji - tzv. ji "vyčistí" od všech právních vad, tedy především exekucí a zástavních práv.
Nic pak nebrání prodeji nemovitosti a vyřešení problémů s dluhy a závazky i při značné předluženosti klienta. Rychlou půjčku je možné poskytnout pouze v případě přímého prodeje nemovitosti.

Rychlá půjčka STANDARD

je určena pro běžné případy oddlužení nemovitostí a následného prodeje. Je poskytována na dobu od 3 do 9 měsíců.

Rychlá půjčka TIME

umožňuje nad rámce standardních kroků odvrátit také dražbu nemovitosti. Doba, na kterou je poskytována je tím limitována dobou do 3 měsíců.

Rychlá půjčka EXPERT

pro případy, kdy rozsah služeb standardní půjčky nestačí a dražba není jedinou hrozbou, poskytujeme půjčku EXPERT, která má daná specifika pro jednotlivé nestandardní případy.

Mimo tyto tři rychlé půjčky, jejichž poskytnutí je vázané na prodej nemovitosti, můžeme Vaši dluhovou situaci vyřešit také poskytnutím klasické půjčky.

Více informací podá naše právní oddělění.