Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 349 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
Aktuální nabídka 2+1 (Byty)
Nabízíte nemovitost v této lokalitě? Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?
Zavolejte nám na
777749499
nebo napište na
tesarova@bravis.cz
(Iva Tesařová).

Prodej 2+1 s nikou, balkon, OV, standard, Brno - Černá Pole

nám. SNP, Brno-město
  • 2+1 (Byty) m2
  • Pozemek 56 m2
Poslední hodnocení Ivy Rozhodla jsem se prodat RD a kamarádka mně doporučila paní Ivu Tesařovou, se kterou byla velice spokojena při prodeji svého RD. A já s ní musím souhlasit. Paní Iva mně celým procesem prodeje provedla profesionálně a s přehledem. Problémy, které nastaly a věřte, že jich nebylo málo, řešila s naprostým klidem a vždy našla řešení, která byla schůdná pro obě strany. Paní Iva je milá, velice ochotná a spolehlivá. Na čem jsme se domluvily, vždy splnila. Chci jí touto cestou poděkovat za lidský přístup, velikou míru trpělivosti a vstřícnost. Služby paní Ivy všem vřele doporučuji.

Informace

  • Adresa:nám. SNP, Brno-město
  • Pozemek:56 m2
  • Typ:2+1 (Byty)

Nabízíme prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví.
jedná se o byt v panelové domě v žádané lokalitě s výhledem na Brno, s výtahem, s balkonem. K bytu náleží sklep.
Bytová jednotka ve standardním provedení, ale průběžně udržovaný.
Výměry místností:
obývací pokoj s nikou 21m2, ložnice 13m2, kuchyň 9m2, předsíň 8m2.
Pokoje mají samostatné vstupy.
Dům prošel celkovou revitalizací v roce 2008 - nová plastová okna, nový balkon, stupačky, termostatické hlavice, zateplení domu, nová střecha .
V bezprostřední blízkosti domu se nachází rozlehlý park s dětským hřištěm, obchodní středisko, školy, školky a zastávka MHD.( tramvaje, autobus, trolejbus).
Parkování možné před domem - bezproblémové.
Uvolnění bytu dle dohody.

Podobné nemovitosti na prodej