Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 350 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
Aktuální nabídka 1+1 (Byty)
Nabízíte nemovitost v této lokalitě? Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?
Zavolejte nám na
+420 725 811 144 nebo napište na bravis@bravis.cz.

Prodej bytu 1+1, Brno - Lesná, lukrativní lokalita města Brna

Halasovo náměstí, Brno - Lesná
  • 1+1 (Byty) m2
  • Pozemek 32 m2
Poslední hodnocení Jsem nesmírně spokojená s prací realitní makléřky Dany Paziové. Její přístup je profesionální, jednání vstřícné a výsledky perfketní, přičemž není problémem, aby vyřídila záležitosti, které jdou až nad rámec její činnosti. Spolupracuji s ní již dva roky a kvalita služeb je stále perfektní.

Informace

  • Adresa:Halasovo náměstí, Brno - Lesná
  • Pozemek:32 m2
  • Typ:1+1 (Byty)

Se souhlasem majitele nabízíme prodej velmi pěkného bytu 1+1 v OV ve vyhledávané lokalitě Brno – Lesná, ul. Halasovo náměstí.

Byt je situovaný ve 2.NP/12.NP panelového domu se dvěma výtahy a dvěma hlavními vstupy do domu. CP 32m2.
Dispozice bytu: velmi prostorný obývací pokoj 20m2 se vstupem na lodžii, praktická kuchyně 7m2.
V bytě jsou nová plastová okna, nové rozvody elektřiny, nové stupačky.

Vybavení bytu :
Předsíň - vestavěná šatní skříň
Obývací pokoj: manželská postel, malá knihovna, sedačka, konferenční stolek, rohový psací stůl, šatní skříň.
Kuchyně: Nová KL na míru
Koupelna - se sprchovým koutem společná s toaletou.
Lodžie 4m2.
K bytu náleží sklep.

Tento byt je nabízen ve velmi atraktivní lokalitě s velmi dobrou občanskou vybaveností – Základní škola, mateřská škola v blízkosti. Přímo na Halasově náměstí je možnost využití krytého bazénu.

V těsné blízkosti je také supermarket Billa, Lídl, Komerční banka – bezhotovostní včetně bankomatu. Příjemné sportovní a společenské vyžití – Wellness, posilovna, restaurace apod.
Dostupnost do centra 12 minut.
Majitel požaduje převzetí hypotečního úvěru + doplatek v hotovosti.
Volné ihned. Nutno vidět!
Prohlídky možné po domluvě s uvedeným makléřem.

Podobné nemovitosti na prodej