Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 338 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
aktuální nabídka byt 1+kk
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?

Zavolejte nám na
777749499
nebo napište na
tesarova@bravis.cz
(Iva Tesařová).

Prodej bytu 1+kk, Brno - Vinohrady, OV, panel po revitalizaci, částečná rekonstrukce bytu, ul. Velkopavlovická

Velkopavlovická, Brno - Židenice
  • byt 1+kk
  • 33 m2
  • Výtah
Poslední hodnocení Ivy Vážený pane řediteli, tímto bych velmi ráda ocenila práci vašeho makléře paní Ivu Tesařovou. Měla jsem možnost se přesvědčit, že je skutečný profesionál. Chci ocenit její efektivitu a vstřícnost. Díky její ochotě, trpělivosti a odbornosti jsem mohla jednat s důvěrou a byla jsem spokojena i s celým průběhem vyřizování při získání pronájmu bytu. Díky jejímu přístupu jsem měla pocit, že jsem v dobrých rukou, a celá transakce proběhla hladce a bez problémů. Rovněž její schopnosti naslouchat a najít nejlepší řešení mě přesvědčila, že vaše kancelář má opravdové odborníky a dovolím si na vaši kancelář s potěšením dávat doporučení svým blízkým a známým. PS: pracuji jako sociální pracovník a vím, jak je pro práci důležitá zpětná vazba. Také mám i zkušenosti s jinými realitními kancelářemi, ale ty nejsou pozitivní. Proto jsem si ráda udělala čas pro napsání této zasloužené pochvaly. S pozdravem a přáním pohodových dnů, Najdeková

Informace

  • Adresa:Velkopavlovická, Brno - Židenice
  • Plocha:33 m2
  • Typ:byt 1+kk
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:panel
  • Patro:6. patro
  • Výtah:ano
  • PENB:D

Vybavenost

Výtah
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu v osobním vlastnictví 1+kk, Brno - Vinohrady, ul. Velkopavlovická.
Ideální nabídka pro klienty hledající startovací bydlení či investiční koupi nemovitost v klidné lokalitě, s výbornou dopravní dostupností a kompletní občanskou vybaveností do 5 min. chůze. V nejbližším okolí domu se nachází základní školy, mateřské školy, parky, obchodní síť, bankomaty.
Jedná se o byt v panelovém domě po kompletní revitalizaci (plastová okna, zatepelní budovy, nová fasáda domu, nový výtah, nové schránky, vstupní dveře, svislé svody a rozvody v domě) 2x výtah (nákladní a osobní).
Byt je po částečné rekonstrukci - nová podlaha, nová kuchyňská linka, plastová okna, nové skříně v předsíni. Bytové jádro je ve standardu (umakart). K bytu náleží sklep 1,3 m2.
Výměry místností:
Pokoj s kuchyňským koutem 21,9 m2, předsíň 6,26 m2, koupelna s nižší vaničkou a umyvadlem 2,14 m2, samostatná toaleta 1,03 m2.
Orientace oken bytu - V.
Podlahy - plovoucí laminátová. Okna - plastová. Vytápění - centrální, dálkové, litinové radiátory s měřiči.
Možnost připojení internetu a kabelové televize.
Parkování je možné před domem na veřejných parkovištích, kde je dostatek parkovacích míst.
V domě je možnost užívání společných prostor.
K dispozici ihned.
Byt není zatížený žádnými právy třetích osob, zástavou či hypotékou. Financování hypotéčním úvěrem je možné.
Prohlídky jsou možné po domluvě s makléřem. Doporučujeme.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej