Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 351 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
Aktuální nabídka 1+kk (Byty)
Nabízíte nemovitost v této lokalitě? Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?
Zavolejte nám na
+420 725 811 144 nebo napište na bravis@bravis.cz.

Prodej bytu 1+kk, Rezidence Na Hradě, ulice Tomáše Bati, Třebíč - Borovina, balkon, parkovací stání

Tomáše Bati, Třebíč
  • 1+kk (Byty) m2
  • Pozemek 48,2 m2

Informace

  • Adresa:Tomáše Bati, Třebíč
  • Pozemek:48,2 m2
  • Typ:1+kk (Byty)

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt v družstevním vlastnictví s převodem do osobního vlastnictví do jednoho roku o dispozici 1+kk v Třebíči - Borovině na ulici Tomáše Bati. Byt s celkovou plochou 48,2m2 a 4,3m2 balkonem se nachází ve 3.NP bytového domu Rezidence Na Hradě. Konečná cena, neplatíte provizi. V domě je výtah.

Dispozice bytu - předsíň (5,25m2) pokoj s kuchyňským koutem (35,5m2), koupelna + WC (6,0m2), balkon (4,3m2).
Kvalitní materiálové provedení - plovoucí podlahy, dveře i zárubně imitace dřeva, podlahy v koupelně a WC jsou keramické.
Společné prostory domu - vstupní chodba, kočárkárna, prostor pro jízdní kola.
Kvalitní materiálové provedení - plovoucí podlahy, dveře i zárubně imitace dřeva, podlahy v koupelně a WC jsou keramické.
Společné prostory domu - vstupní chodba, kočárkárna, prostor pro jízdní kola.
K bytu náleží sklep a jedno venkovní parkovací stání u domu.
Vybavení bytu lze po domluvě ponechat.
Byt je prázdný, volný ihned k nastěhování.

Bytový dům Rezidence Na Hradě je situován v těsné blízkosti komunikace Koželužská u autobusové zastávky. Vznikl stavebními úpravami původní administrativní budovy. Nabízí celkem 27 bytů a 7 nebytových prostor vhodných pro podnikání. Součástí tohoto domu je i vstupní budova – vila, která je využívána jako zdravotní středisko, lékárna, administrativní centrum, školící centrum, obchůdky atd.. Vnitroblok bytového domu je situován na jižní stranu s výhledem do zeleně. Kousek od centra města a zároveň v těsné blízkosti přírody, lesopark s cyklostezkou. Dopravní napojení z ulice Koželužská na ulici Tomáše Bati je řešeno novým kruhovým objezdem včetně nového mostu přes Stařečský potok s chodníkem pro pěší. Vstup do celého areálu bránou u vstupní budovy vily je možný jen pro pěší, vjezd na parkoviště uvnitř areálu je směrován z kruhového objezdu po nové vlastní komunikaci.

Podobné nemovitosti na prodej