Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 349 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
Aktuální nabídka 2+kk (Byty)
Nabízíte nemovitost v této lokalitě? Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?
Zavolejte nám na
777749499
nebo napište na
tesarova@bravis.cz
(Iva Tesařová).

Prodej bytu 2+kk, Brno - Královo Pole, OV, novostavba

Dobrovského, Brno - Královo Pole
  • 2+kk (Byty) m2
  • Pozemek 46 m2
Poslední hodnocení Ivy Rozhodla jsem se prodat RD a kamarádka mně doporučila paní Ivu Tesařovou, se kterou byla velice spokojena při prodeji svého RD. A já s ní musím souhlasit. Paní Iva mně celým procesem prodeje provedla profesionálně a s přehledem. Problémy, které nastaly a věřte, že jich nebylo málo, řešila s naprostým klidem a vždy našla řešení, která byla schůdná pro obě strany. Paní Iva je milá, velice ochotná a spolehlivá. Na čem jsme se domluvily, vždy splnila. Chci jí touto cestou poděkovat za lidský přístup, velikou míru trpělivosti a vstřícnost. Služby paní Ivy všem vřele doporučuji.

Informace

  • Adresa:Dobrovského, Brno - Královo Pole
  • Pozemek:46 m2
  • Typ:2+kk (Byty)

Nabízíme prodej půdního bytu 2+kk v Brně - Králově Poli na ulici Dobrovského.
Jedná se o klidnou lokalitu s prostornou parkovou úpravou ve vnitrobloku domu. Dům prochází kompletní generální rekonstrukcí. Je zde velmi dobré spojení MHD a možnost parkování ve volné ulici před domem.
Konečnou podobu bytu si můžete libovolně zvolit za asistence našeho bytového architekta. Cena je uvedena za kompletně dokončený byt s interiérovými dveřmi zakázkové výroby, kvalitní designové koupelnové dlažby a obklady. Pro byt jsou zvoleny kvalitní, funkční materiály.
Výměry místností: chodba 3,6 m2, obytný prostor s kuchyní 27 m2, samostatné WC, ložnice 10,8 m2, koupelna 3,6 m2.
Zahájení výstavby bytu 1Q/2014 dokončení 4Q/2014. Rezervujte již nyní.

Podobné nemovitosti na prodej