Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 324 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
aktuální nabídka byt 2+kk
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?

Zavolejte nám na
777749499
nebo napište na
tesarova@bravis.cz
(Iva Tesařová).

Prodej bytu 2+kk, OV, Brno – Královo Pole, šatna v bytě, vhodné k investici

Herčíkova, Brno - Královo Pole
  • byt 2+kk
  • 36 m2
  • Výtah
Poslední hodnocení Ivy Vážený pane řediteli, tímto bych velmi ráda ocenila práci vašeho makléře paní Ivu Tesařovou. Měla jsem možnost se přesvědčit, že je skutečný profesionál. Chci ocenit její efektivitu a vstřícnost. Díky její ochotě, trpělivosti a odbornosti jsem mohla jednat s důvěrou a byla jsem spokojena i s celým průběhem vyřizování při získání pronájmu bytu. Díky jejímu přístupu jsem měla pocit, že jsem v dobrých rukou, a celá transakce proběhla hladce a bez problémů. Rovněž její schopnosti naslouchat a najít nejlepší řešení mě přesvědčila, že vaše kancelář má opravdové odborníky a dovolím si na vaši kancelář s potěšením dávat doporučení svým blízkým a známým. PS: pracuji jako sociální pracovník a vím, jak je pro práci důležitá zpětná vazba. Také mám i zkušenosti s jinými realitními kancelářemi, ale ty nejsou pozitivní. Proto jsem si ráda udělala čas pro napsání této zasloužené pochvaly. S pozdravem a přáním pohodových dnů, Najdeková

Informace

  • Adresa:Herčíkova, Brno - Královo Pole
  • Plocha:36 m2
  • Typ:byt 2+kk
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:panel
  • Patro:12. patro
  • Výtah:ano

Vybavenost

Výtah
V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt 2+kk v osobním vlastnictví na ulici Herčíkova.
Ideální nabídka jako startovací bydlení pro mladé či investiční záležitost, s výbornou dostupností do samotného centra a kompletní občanskou vybaveností v nejbližším okolí. V těsné blízkosti se nacházejí vysokoškolské koleje a vysoké školy a Technické muzeum. Před domem se nachází zastávka MHD.
Jedná se o byt v panelovém domě po revitalizaci (plastová okna, zateplení domu a nová fasáda, nové výtahy, nové vstupní dveře a schránky, nové rozvody v domě, opravená střecha domu), 2x výtah. K bytu náleží sklep 1,18 m2.
Jedná se o slunný byt ve standardním provedení.
Bytové jádro – umakart. Podlahy – PVC. Okna – plastová. Koupelna s nižší vaničkou, toaleta samostatná. V bytě se nachází šatna. Orientace oken – J.
Výměry místností:
obývací pokoj 11,85 m2, pokoj s nikou 12,6 m2, předsíň 5 m2, koupelna 2,14 m2, komora 1,09 m2, toaleta 1,4 m2.
Možnost připojení internetu a kabelové televize.
Bezproblémové parkování u domu.
Velkou předností jsou nízké měsíční náklady na užívání bytu.
Financování možné hypotékou či úvěrem ze stavebního spoření, s jejich vyřízením vám rádi pomůžeme.
Při koupi bytu na investici vám naše společnost může nabídnout následující služby: zajištění vhodného nájemníka, jednorázový či pravidelný úklid bytu, malování, případné vyklízení bytu či stěhování..
Rychlý a kvalitní právní, hypoteční a daňový servis (znalecké posudky, PENB) je u nás samozřejmostí.
K dispozici dohodou.
Pro další informace a žádost o prohlídku kontaktujte níže uvedeného makléře.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej