podobné byty k prodeji

Prodej bytu 4+1, OV, Brno – střed, cihla, po kompletní rekonstrukci, hala, zimní zahrada, balkon, šatna, zahrada, ul. Obilní trh

Obilní trh, Brno - Veveří

Prodáno
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 274 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na 777 749 499 nebo napište na tesarova@bravis.cz (Iva Tesařová).
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi. Zavolejte nám na 777 749 499 nebo napište na tesarova@bravis.cz (Iva Tesařová).
  • Prodáno
  • Adresa:Obilní trh, Brno - Veveří
  • Plocha:135 m2
  • Typ:byt 4+1
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:cihla
  • Patro:1. patro
  • Výtah:ne

Vybavení

Prodej bytu 4+1, OV, Brno – střed, cihla, po kompletní rekonstrukci, hala, zimní zahrada, balkon, šatna, zahrada, ul. Obilní trh

Se souhlasem majitele nabízíme prodej bytu v osobním vlastnictví 4+1 na ulici Obilní trh v těsné blízkosti centra Brna. Dům se nachází v jedné z nevyhledávanějších lokalit Brno - Veveří.
Ideální nabídka pro vícečlenné rodiny i investiční příležitost za účelem následného pronájmu, s výbornou dostupností do samotného centra a kompletní občanskou vybaveností v nejbližším okolí. V těsné blízkosti domu se nachází městský park, střední a vysoké školy, porodnice s poliklinikou, obchodní síť, zastávka MHD.
Jedná se o byt v cihlovém domě v secesním stylu , který prošel v roce 2008 – 2009 kompletní rekonstrukcí. Dům je památkově chráněný, postavený začátkem 20. století. Na rekonstrukci domu se projevila snaha zachovat historické prvky domu.
V domě jsou pouze 3 bytové jednotky, 1 byt na každém samostatném patře.
Ke každému bytu náleží díl zahrady ve vnitrobloku, dvůr ve společném užívání.
K bytu náleží velký sklepní prostor cca 30m2 a samostatná sklepní kóje. Balkon je orientovaný do zahrady s výhledem do okolní zeleně.
Jedná se o slunný, prostorný byt, s velmi dobrým dispozičním provedením. Všechny pokoje mají samostatné vstupy z centrální haly.
Byt je také po kompletní rekonstrukci.
Rozvody elektřiny - měď, rozvody vody - plast, vysoké stropy 3,9m, okna – dřevěná po renovaci, plast, podlahy – dřevěné dubové parkety, plovoucí podlahy, dlažba, vytápění a ohřev vody – vlastní plynový kombinovaný kotel.
Orientace oken – Z, V.
Možnost připojení internetu a kabelové televize.
Byt není zatížený hypotékou, zástavou či jinými právy jiné osoby. Financování možné hypotékou či úvěrem ze stavebního spoření, s jejich vyřízením vám rádi pomůžeme.
Při koupi bytu na investici vám naše společnost může zajistit jednorázový i pravidelný úklid bytu. V případě zájmu o pronájem této nemovitosti vám naše RK zajistí klienta - nájemné cca 18.000,- Kč + zálohy na služby.
K dispozici dohodou.
Pro další informace a žádost o prohlídku kontaktujte níže uvedeného makléře.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz



Pobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 18:00
Pouze po telefonické domluvě

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

e-mail: dvorakova@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »