Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 349 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
Aktuální nabídka 4+kk (Byty)
Nabízíte nemovitost v této lokalitě? Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?
Zavolejte nám na
777749499
nebo napište na
tesarova@bravis.cz
(Iva Tesařová).

Prodej bytu 4+kk, Brno - Bystrc, novostavba, vyhrazené parkování, terasa, balkón, bezproblémové parkování, bazén

Rakovecká, Brno - Bystrc
  • 4+kk (Byty) m2
  • Pozemek 131 m2
Poslední hodnocení Ivy Rozhodla jsem se prodat RD a kamarádka mně doporučila paní Ivu Tesařovou, se kterou byla velice spokojena při prodeji svého RD. A já s ní musím souhlasit. Paní Iva mně celým procesem prodeje provedla profesionálně a s přehledem. Problémy, které nastaly a věřte, že jich nebylo málo, řešila s naprostým klidem a vždy našla řešení, která byla schůdná pro obě strany. Paní Iva je milá, velice ochotná a spolehlivá. Na čem jsme se domluvily, vždy splnila. Chci jí touto cestou poděkovat za lidský přístup, velikou míru trpělivosti a vstřícnost. Služby paní Ivy všem vřele doporučuji.

Informace

  • Adresa:Rakovecká, Brno - Bystrc
  • Pozemek:131 m2
  • Typ:4+kk (Byty)

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji moderní, světlý byt 4+kk v osobním vlastnictví.
Jedná se o mimořádnou nabídku pro náročnější zájemce, bydlení v blízkosti Brněnské přehrady v zeleni, s dobrou dostupností do centra. Samotná lokalita a okolí domu nabízí velké množství volnočasových aktivit v letních i zimních měsících.
Díky dispozičnímu řešení bytu, ideální bydlení pro vícečlenou rodinu.
Jedná se o byt v cihlové novostavbě s jižní terasou s jedinečným výhledem na přehradu, s balkonem, s bezproblémovým parkováním na parkovacím místě (2x vozidlo) k bytu za elektronickou závorou.
Samotný dům je vybavený 2 vchody a díky svému umístění poskytuje bydlení v tomto domě klid a pohodu. Dům je zateplený, stropy v domě jsou železobetonové stropní desky, obvodové zdivo i příčky v domě jsou zbudované z keramických tvárnic.
Dispozice bytu: prostorná vstupní hala 20,24m2, ložnice 12,47m2, dětský pokoj, 12,96m2, kuchyňský kout 11,67m2, pracovna 14,85m2, obývací pokoj 31,03m2, balkon 6m2 a druhá terasa 9,23m2 - celkem 131,46m2
V bytě je položena kvalitní masivní dřevěná podlaha, v dětském pokoji a v pracovně je položen koberec a prostorná, moderní vydlážděná koupelna a kuchyně.
Byt má vlastní plynový kotel BAXI, náklady na vytápění jsou velice nízké. Další možnost vytápění - podlahové vytápění. Kotel zabezpečuje i ohřev teplé vody. Okna jsou hliníková s dvojskly.
Nemovitost je nabízená s vestavným vybavením a zařízením - kuchyňská linka s elektrospotřebiči zn. Whirpool (myčka, varná deska, odsavač páry, trouba, lednice - prostorná "americká", mikrovlnná trouba, vybavení koupelny, policový a skříňový program v šatně, kožená sedací souprava, designový jídelní stůl a další vybavení.
Prostorná a moderní koupelna s podlahovým vytápěním je vybavená sprchovým koutem, anatomicky tvarovanou vanou, umyvadlem (prostorné široké), vodovodní baterie Hansgrohe.
Vnitřní interiérové dveře obložkové masiv wenge se zapuštěným neviditelným kováním.
Úložný prostor řešen prostornými vestavěnými skříněmi v chodbě bytu.
Byt je zabezpečený bezpečnostními dveřmi.
Pro majitele a jeho rodinné příslušníky, přátele, je v sezóně možnost využití bazénu se slanou vodou, který se nachází cca 100m od domu v hotelovém komplexu. Poplatek při neomezeném využívání bazénu činí cca 1.000,- Kč/měsíc.
K bytu náleží sklep.
Připojení na internet standartní.
Orientace oken - V, J, JZ.
V blízkosti bytu je hotel s restaurací a bowlingem, welness a velké přístupné parkoviště.
K dispozici ihned, případně dle domluvy. Prohlídky po domluvě s realitním makléřem.

Financování možné hypotékou či úvěrem ze stavebního spoření, s jejich vyřízením Vám rádi pomůžeme.
S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.

Podobné nemovitosti na prodej