Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 353 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
aktuální nabídka byt 4+kk
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?

Zavolejte nám na
+420 725 811 144
nebo napište na
bravis@bravis.cz.

Prodej bytu 4+kk, Brno - střed, 122 m2, po rekonstrukci, sklep

Vachova, Brno - Město Brno
  • byt 4+kk
  • 116 m2
  • Parkování
  • Výtah
Poslední hodnocení V oblasti financování se pohybuji již více jak 20 let a měla jsem možnost spolupracovat s mnoha realitními makléři.
Vaši realitní kancelář si vybral můj syn Lukáš Stloukal při koupi bytu, kde se vršil jeden problém za druhým. Ale vše se nakonec úspěšně zvládlo díky vašemu makléři, Radku Mazurovi.
Pane Mazuro, ještě jednou velké díky, Váš přístup ke klientovi se nevidí každý den.

Stloukalová Marie

Informace

  • Adresa:Vachova, Brno - Město Brno
  • Plocha:116 m2
  • Typ:byt 4+kk
  • Vybavenost:ano
  • Konstrukce:smíšená
  • Patro:3. patro
  • Výtah:ano
  • PENB:G

Vybavenost

Kuchyňská linka Lednice Nábytek Vana Parkování Výtah
V zastoupení majitele nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt 4+kk přímo v historickém centru Brna, na ulici Vachova.
Jedná se o prostorný byt o ploše 116 m2, který byl zrekonstruovaný v roce 2009. Byt se nachází v atraktivní lokalitě pěší zóny v blízkosti náměstí Svobody. Byt svým vybavením a zařízením splňuje požadavky kvalitního bydlení.
Byt s lodžii je situován ve 3.NP zrekonstruovaného domu s výtahem a náleží k němu sklep (7,54 m2).

Byt disponuje velkou předsíni, která nabízí dostatek úložného prostoru a navazuje na obývací prostor s kuchyní (kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči - trouba, sklo - keramická varná deska, lednice) a jídelnou. Jednotlivé ložnice jsou se samostatnými vstupy. V bytě je položená dřevěná podlaha z dubu v kombinaci s dlažbou.
Dispozice bytu:
vstupní chodba 6,8 m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 44,4 m2, ložnice 22 + 18 + 11,6 m2, koupelna 4,1 m2 a samostatná toaleta 1,1 m2, lodžie 6 m2.

Po rekonstrukci a úpravách jsou v bytě nové rozvody, okna a nový plynový turbo kotel Junkers. Dům prošel rekonstrukcí fasády a renovací společných prostor. Zároveň byl v domě instalován výtah a vyměněné i svislé rozvody kanalizace a vodovodu.
Fond oprav je finančně stabilizovaný a přepokládá další investice do domu.
Náklady na provoz bytu: 2.900,-Kč/měsíc fond oprav, ostatní energie 3.000,-Kč/měsíc.

Parkování je možné řešit rezidentním parkovacím systémem.
Veškerá občanská vybavenost v místě, byt je situován přímo v pěší zóně historického centra města.
Rychlý a kvalitní právní, hypoteční a daňový servis (znalecké posudky, PENB) je u nás samozřejmostí.
Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej