Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 369 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
Aktuální nabídka Chata (Domy)
Nabízíte nemovitost v této lokalitě? Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?
Zavolejte nám na
777749499
nebo napište na
tesarova@bravis.cz
(Iva Tesařová).

Prodej chaty 3+kk s vlastním pozemkem, Přibyslavice u Velké Bíteše

Přibyslavice - Přibyslavice u Velké Bíteše,
  • Chata (Domy) m2
  • Pozemek 628 m2
Poslední hodnocení Ivy Rozhodla jsem se prodat RD a kamarádka mně doporučila paní Ivu Tesařovou, se kterou byla velice spokojena při prodeji svého RD. A já s ní musím souhlasit. Paní Iva mně celým procesem prodeje provedla profesionálně a s přehledem. Problémy, které nastaly a věřte, že jich nebylo málo, řešila s naprostým klidem a vždy našla řešení, která byla schůdná pro obě strany. Paní Iva je milá, velice ochotná a spolehlivá. Na čem jsme se domluvily, vždy splnila. Chci jí touto cestou poděkovat za lidský přístup, velikou míru trpělivosti a vstřícnost. Služby paní Ivy všem vřele doporučuji.

Informace

  • Adresa:Přibyslavice - Přibyslavice u Velké Bíteše,
  • Pozemek:628 m2
  • Typ:Chata (Domy)

Se souhlasem majitelů nabízíme prodej chaty 3+kk s vlastním pozemkem, s možností celoročního užívání.
Chata se nachází v chatové oblasti v obci Přibyslavice, 32 km od Brna. Obec se rozkládá na svazích Přibyslavického potoka. Tvoří ji veliká nepravidelná náves, na niž jsou zahrady, rybník a zvonička. V obci je rekonstruovaný tenisový kurt, na kterém jsou pravidelně pořádány soft-tenisové turnaje. Dále je možné využít menší tenisový kurt se škvárovým povrchem, který je součástí areálu sokolovny. Pro milovníky kol je možné se z obce vydat podél Přibyslavského potoka směrem k Radoškovu a dále značenou cestou údolím Bílého potoka ke Šmelcovně. Odtud se dá pokračovat dále k Veverské Bitýšce až k Brněnské přehradě. V obci je mateřská školka, obchod, sportovní hřiště, knihovna.
Jedná se o zděnou, částečně podklepenou chatu, která je nabízená včetně vybavení. Chata se nachází na vlastním rovinatém pozemku. Chata má dvě terasy - venkovní nezastřešená s zastřešená. Topení – pevná paliva (krb a kamna), elektřina je rozvedena po chatě. Na pozemku je vlastní studna - vrtaná, hloubka 25 m. Odpad je řešený septikem.
ZP chaty - 57 m2, CP plocha pozemku 628 m2. Za chatou je zbudované venkovní ohniště s posezením. Chata je ve velice dobrém stavu, možnost okamžitého užívání bez nutnosti dalších investic.
Celý pozemek je ohraničený zeleným plotem. Přímo na pozemku je možné parkování.
Výborné dopravní spojení z Brna.
Doporučujeme prohlídku.
K dispozici dohodou.

Podobné nemovitosti na prodej