Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

podobné nemovitosti k prodeji

Prodej dvougeneračního RD (celkem 6+2) s garáží a zahradou v Malhostovicích

Brno-venkov

Prodáno
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 330 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na 606 724 874 nebo napište na bravis@bravis.cz (Michal Budík).
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi. Zavolejte nám na 606 724 874 nebo napište na bravis@bravis.cz (Michal Budík).
  • Prodáno
  • Adresa:Brno-venkov
  • Plocha:542 m2
  • Typ:dvougenerační RD – Samostatný
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:cihla
  • Výtah:ne

Prodej dvougeneračního RD (celkem 6+2) s garáží a zahradou v Malhostovicích

V přízemí byt typu 2+1 s velkou spíží, koupelnou a samostatným WC, v patře 4+1 rovněž se spíží, koupelnou a samostatným WC. Garáž, zahrada, dílna. Na zahradě s parkovou úpravou velký skleník. U zahrady pohotovostní suché WC. Dům je částečně podsklepen, pod sedlovou střechou prostorná půda. Přízemní část domu pochází cca ze 30. let minulého století. Patro bylo dostavěno v roce 1979. Od té doby dům neprodělal zásadnější rekonstrukci, je ale ve velmi dobrém stavu. V rámci dostavby byl dům před 30-ti lety opatřen novou střechou a fasádou.
Dispoziční uspořádání: Dům může spolehlivě sloužit jako dvougenerační. Obyvatelé spodního a horního bytu by společně užívali pouze předsíň v přízemí. Do přízemního bytu se vchází přes velkou kuchyni. Z kuchyně vedou dveře do velkého pokoje s okny do ulice - na východ. Za kuchyní se nachází velká spíž. Do druhé obytné místnosti v přízemí se stejně jako do koupelny a na WC vchází z prosklené terasy ve tvaru písmene L, kopírující zahradu. Druhá obytná místnost sloužila jako ložnice. Není příliš velká, na její úkor zvětšil dosavadní majitel koupelnu. (V patře jsou tyto 2 místnosti řešeny opačně - ložnice je větší, menší prostor dostala sousední koupelna). Do bytu v patře se vchází přes prosklenou lodžii do tvaru písmene L. V tomto bytě je stejně velká kuchyně jako v přízemí. Vchází se z ní stejně jako v přízemí do obytné místnosti s okny do ulice - na východ. Vedle ní se ale v místech, kde je v přízemí předsíň a garáž, nacházejí další 2 velké obytné místnosti se samostatnými vchody. Z krajního pokoje s krbem se vchází na balkon. Z něj se nabízí příjemný pohled do zahrady. Na úkor zahrady by bylo možné vedle domu vybudovat další jednu až dvě garáže. Dům se nachází v tiché, slepé - neprůjezdné, tudíž velmi sporadicky automobily využívané ulici. Malhostovice jsou obcí s dobrou dopravní dostupností na severozápad od Brna. Ihned volné. Klíče v RK, prohlídky možné kdykoliv. Velmi pěkný, suchý, chytře řešený, bezproblémový dům. Doporučujeme.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

Nízkoenergetické byty Nové Sady zavřít