podobné byty k prodeji

Prodej novostavby slunného bytu 5+1 s garáží, šatnou a 2 terasami na ul. Konvalinkova

Konvalinková, Český Krumlov

Prodáno
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 274 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na +420 724 777 140 nebo napište na bravis@bravis.cz.
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi. Zavolejte nám na +420 724 777 140 nebo napište na bravis@bravis.cz.
 • Prodáno
 • Adresa:Konvalinková, Český Krumlov
 • Plocha:154,8 m2
 • Typ:byt 5+1
 • Vybavenost:ne nebo částečně
 • Konstrukce:cihla
 • Patro:1. patro
 • Výtah:ne
 • PENB:C

Vybavení

 • Garáž
 • Internetové připojení
 • Terasa

Prodej novostavby slunného bytu 5+1 s garáží, šatnou a 2 terasami na ul. Konvalinkova

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej krásné slunné novostavby b.j. "A" se samostatným vstupem v RD o dispozicích 5+1 s garáží, 2 x terasou s jedinečným výhledem na dominanty města i řeku v údolí Českého Krumlova – jež patří bezesporu mezi nejkrásnější místa k bydlení v ČR. Byt nabízíme ve stavu před dokončením, tzn. že je možné si dodělat podlahy, interiérové zárubně + dveře, obklady vč. armatur, tak aby si nový vlastník mohl vše vybrat a dokončit dle vlastní představy a požadavků. Byla vypracována CK za dokončení - což činí náklady v hodnotě cca 300 tis. ve vyšším standardu.
Byt. j. "A" nabízí nadstandardní metráž a také krásné průhledy do přírody – každé podlaží má nejen vlastní terasu, ale také koupelnu i WC, což je značnou výhodou i pro vícegenerační bydlení. Téměř všechny obytné místnosti vč. teras a zahrady jsou orientované na jih, což zajišťuje nejen dostatek světla i sluníčka po celý den, ale také úsporu na vytápění. Vytápění i ohřev vody je zajištěno vl. plyn. plynovým kotlem s bojlerem.
Byt. jednotka „A“ je situovaná ve 2. a 3. NP o dispozicích 5+1/kk s garáží, šatnou, 2 x hala, 2 x terasa (betonová dlažba na terčících - 2 x 8,3 m2), 2 x koupelna a WC. V této jednotce je již ve 2.NP obložená koupelna vč. sprch. koutu, umyvadla i závěsného WC. Obývací místnost 32 m2 kuchyně s jídelnou má výměru 14,1 m2 m2 , pokoj 1- 26,5 m2, pokoj 2 – 18,2 m2, pokoj 3 – 12,6 m2, pokoj 4 – 11,7 m2. Obytná plocha bytu „A“ činí 154,8 m2 a CP vč. teras a garáže činí 187 m2. Dům se nachází v klidné městské části zvané Plešivec, na ul. Konvalinková 15 – v těsné blízkosti jak lesa, tak i Mateřské školky, Základní školy a také poblíž supermarketu. Nyní je RD zkoloudován na 2 samostatné byt. jednotky na „předčasné užívání stavby“- což umožní novému majiteli obývat byt již před úplným dokončením (tzn. podlaha, obklady, atd.) – po-té bude vydán standardní kolaudační souhlas.
Pro dokončení je možné za výhodných podmínek využít služeb stavební firmy, která stavbu realizovala. K dispozici můžeme v případě zájmu předložit i CK za dokončení ve standardu a vypracovaný průkaz energetické náročnosti budovy – dům spadá do energet. úsporné tř. C.
RD vilového typu je nyní rozdělen na 2 byt. jednotky s vlastními samostatnými vstupy – které však lze jednoduchým odstraněním sádrokartonové příčky u vstupu opět propojit a vytvořit tak možnost pro vícegenerační bydlení v případě koupě obou byt. jednotek.
Rádi Vám pomůžeme vyřešit i možnosti financování. Pro více informací kontaktujte makléřku této nabídky.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.czPobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 18:00
Pouze po telefonické domluvě

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

e-mail: dvorakova@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »