Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 302 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
aktuální nabídka stavební - bydlení
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?

Zavolejte nám na
+420 725 811 144
nebo napište na
bravis@bravis.cz.

Prodej pěkného pozemku na samostatně stojící dům u lesa v klidné lokalitě obce Lipůvka

Blansko
  • stavební - bydlení
  • 805 m2
Poslední hodnocení Se službami společnosti BRAVIS reality s.r.o. jsem velmi spokojena, především se spoluprací pana Kusáka, který při vyhledávání nových nájemců u bytů na pronájem je velmi pružný, operativní a jeho přístup k oběma smluvním stranám (pronajímatel, nájemce) je velmi příjemný a seriózní.

Informace

  • Adresa:Blansko
  • Plocha:805 m2
  • Typ:stavební - bydlení
  • Vybavenost:neuvedeno
Nabízíme stavební pozemek určený k zástavbě rodinného domu v klidné lokalitě obce Lipůvka. Pozemek se nachází v mírně svažitém terénu v blízkosti lesa. Výměra prodávaného pozemku je 1000m2. Z toho část pozemku o výměře 195m2 je určena k přístupové komunikaci na pozemek. Přístupová komunikace je částečně zpevněna štěrkem a šířka komunikace je cca 4m. Na přístupovou komunikaci se vztahuje věcné břemeno cesty přístupu k sousednímu domu. Pozemek pro výstavbu má šířku cca 15,5 m a délku cca 52m o celkové ploše 805m2.
Inženýrské sítě jsou v obecní komunikaci, ze které je pozemek přístupný. Pozemek je možné napojit na kanalizaci, elektro, vodovod, telefon, plynovod.
Dostupnost z centra Brna je cca 20 minut po výpadovce severním směrem. Stavební pozemek se nacházejí v atraktivní části vilových novostaveb, které vznikají na sousedních pozemcích. Nejedná se o žádnou satelitní výstavbu.
Dle zjištění z obecního úřadu je možné na pozemku zahájit výstavbu rodinného domu po obdržení stavebního povolení.
Obec Lipůvka je součástí okresu Blansko a náleží pod Jihomoravský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je rovněž okresní město Blansko. Obec Lipůvka se rozkládá asi osm kilometrů západně od Blanska. Leží také v turisticky atraktivní oblasti Moravského krasu. Počet trvale žijících osob této středně velké vesnice se pohybuje kolem čísla 1190 obyvatel.
Obec Lipůvka leží v průměrné výšce 364 metrů nad mořem. První zmínku o obci nalezneme v historických pramenech v roce 1371. Celková katastrální plocha obce je 991 ha, z toho orná půda zabírá pouze dvacet šest procent. Dvě třetiny katastru obce jsou pokryté lesem.
Více informací u makléře.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky