Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Kontakt na makléře

Poslední hodnocení

Se službami společnosti BRAVIS reality s.r.o. jsem velmi spokojena, především se spoluprací pana Kusáka, který při vyhledávání nových nájemců u bytů na pronájem je velmi pružný, operativní a jeho přístup k oběma smluvním stranám (pronajímatel, nájemce) je velmi příjemný a seriózní.
hodnocení poptávajících klientů (24) hodnocení nabízejících klientů (16) pronajaté nemovitosti (809)
prodané nemovitosti (25)
podobné nemovitosti k prodeji

Prodej pěkného pozemku na samostatně stojící dům u lesa v klidné lokalitě obce Lipůvka

Blansko

Prodáno
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 364 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na +420 724 777 140 nebo napište na bravis@bravis.cz.
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi. Zavolejte nám na +420 724 777 140 nebo napište na bravis@bravis.cz.
  • Prodáno
  • Adresa:Blansko
  • Plocha:805 m2
  • Typ:stavební - bydlení
  • Vybavenost:neuvedeno

Vybavení

Prodej pěkného pozemku na samostatně stojící dům u lesa v klidné lokalitě obce Lipůvka

Nabízíme stavební pozemek určený k zástavbě rodinného domu v klidné lokalitě obce Lipůvka. Pozemek se nachází v mírně svažitém terénu v blízkosti lesa. Výměra prodávaného pozemku je 1000m2. Z toho část pozemku o výměře 195m2 je určena k přístupové komunikaci na pozemek. Přístupová komunikace je částečně zpevněna štěrkem a šířka komunikace je cca 4m. Na přístupovou komunikaci se vztahuje věcné břemeno cesty přístupu k sousednímu domu. Pozemek pro výstavbu má šířku cca 15,5 m a délku cca 52m o celkové ploše 805m2.
Inženýrské sítě jsou v obecní komunikaci, ze které je pozemek přístupný. Pozemek je možné napojit na kanalizaci, elektro, vodovod, telefon, plynovod.
Dostupnost z centra Brna je cca 20 minut po výpadovce severním směrem. Stavební pozemek se nacházejí v atraktivní části vilových novostaveb, které vznikají na sousedních pozemcích. Nejedná se o žádnou satelitní výstavbu.
Dle zjištění z obecního úřadu je možné na pozemku zahájit výstavbu rodinného domu po obdržení stavebního povolení.
Obec Lipůvka je součástí okresu Blansko a náleží pod Jihomoravský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je rovněž okresní město Blansko. Obec Lipůvka se rozkládá asi osm kilometrů západně od Blanska. Leží také v turisticky atraktivní oblasti Moravského krasu. Počet trvale žijících osob této středně velké vesnice se pohybuje kolem čísla 1190 obyvatel.
Obec Lipůvka leží v průměrné výšce 364 metrů nad mořem. První zmínku o obci nalezneme v historických pramenech v roce 1371. Celková katastrální plocha obce je 991 ha, z toho orná půda zabírá pouze dvacet šest procent. Dvě třetiny katastru obce jsou pokryté lesem.
Více informací u makléře.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.