Prodej podkrovního bytu 4+kk a 2+kk, Brno - centrum, Vídeňská ulice, parkovací stání, terasa, krb
Poslední hodnocení
everything went great and Katerina really helped with everything she could, and was also very understanding to my complicated moving situation as my original flight was canceled and I did not know when I will arrive.
all in all 10\10 experience
Informace
- Adresa:Vídeňská, Brno - Štýřice
- Plocha:210 m2
- Typ:byt 4+kk
- Vybavenost:ne nebo částečně
- Konstrukce:smíšená
- Patro:4. patro
- Výtah:ne
- PENB:G
S výhradním zastoupením majitele nabízíme k prodeji luxusní podkrovní byt 210m2, který je rozdělen na dvě bytové jednotky (4+kk a 2+kk) v centru Brna na ulici Vídeňská. Byty se nachází v 4.NP cihlového, kompletně revitalizovaného domu. Celková plocha bytu 4+kk je 160m2 a 2+kk je 50m2. K většímu bytu náleží terasa s výhledem na Brno.
Součástí prodeje je parkovací stání přímo před vchodem domu. Možnost přikoupení dalších parkovacích míst.
V celém bytě jsou použity přírodní materiály a to smrkové, třešňové a bukové dřevo, štípaná břidlice a krbové obložení je z travertinu.
Kuchyně je vybavena linkou na míru včetně vestavěných spotřebičů (plynový sporák s el. troubou, mikrovlnná trouba, dřez s drtičem, myčka - vše Whirlpool)
V obývacím pokoji je funkční krb na dřevo (keramický komín).
Z jídelní části je možné vstoupit na terasu o velikosti 16,2m2 s krásným výhledem na Brno.
V přízemí bytu se ještě nachází dětský pokoj, prostorná šatna s vestavěnými skříněmi a posilovna.
Koupelna je vybavena vanou i sprchovým koutem, toaletou, bidetem, dvěma umyvadly a televizí.
Hlavní ložnice se nachází v patře, kde je vestavěná skříň a postel z masivu.
V obývacím pokoji a v hlavní ložnici je klimatizace.
Možnost přenechání vybavení včetně pračka a sušičky Miele dle domluvy s majitelem.
V menším bytě je kuchyňská linka se základními spotřebiči a klimatizací.
Obývací pokoj je vybaven sedací soupravou a TV stolkem. V ložnici je manželské dvoulůžko a skříň.
V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, pračka a toaleta.
V současné chvíli je menší byt pronajímán za 13.000,- Kč/měsíc, možnost převodu nájemní smlouvy na kupujícího.
Celkové náklady na bydlení v obou bytech jsou 5.600,- Kč.
Při koupi bytu na investici vám naše společnost může nabídnout následující služby: zajištění vhodného nájemníka, jednorázový či pravidelný úklid, malování, případné vyklízení či stěhování.
Financování hypotékou je možné. Rychlý a kvalitní právní, hypoteční a daňový servis (znalecké posudky, PENB) je u nás samozřejmostí.
K dispozici dle domluvy.
Doporučujeme prohlídku nemovitosti.
On-line prohlídka nemovitosti
Více
Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí
Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.
Kontaktujte našeho makléře