Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
zpět na výpis nemovitostí

Prodej pozemku/zahrady s chatou, Brno - Bystrc, příjezd k pozemku, IS

Brno - Bystrc
  • Ostatní
  • 907 m2
4 490 000 Kč Kontaktovat makléře
Poslední hodnocení Ivy Služeb paní Tesařové využíváme jako rodina již dlouhá léta a jsme pokaždé nadmíru spokojeni! Jedná se úžasnou dámu s lidským přístupem a velice milým vystupovaním. Rozhodně budeme s paní Tesařovou spolupracovat i nadále! :)

Informace

  • Adresa:Brno - Bystrc
  • Plocha:907 m2
  • Typ:Ostatní

Vybavenost

Tramvaj
Ve výhradní zastoupení majitele vám nabízíme prodej pozemku/zahrady v oblíbené městské části Brno – Bystrc, při ulici Foltýnova.
Nepropásněte jedinečnou příležitosti a nenechte si ujít tento jedinečný pozemek, jaký se v této lokalitě prodává jen zcela výjimečně. Pořiďte si kus přírody na samém okraji města Brna, kde si dobijete baterky, aniž byste se museli vzdát komfortu civilizace nebo trávit spoustu času dojížděním.

I když vám tato zahrada dovolí okamžitě zapomenout na civilizaci a nachází se v těsné blízkosti přírodní památka Pekárna a nedaleko Brněnské přehrady, přesto skýtá veškerý komfort příměstského bydlení. V těsné blízkosti a dochůzné vzdálenosti je široká infrastruktura (obchody, restaurace, MHD, lékaři, apod.). Zahrada je na naprosto ideálním místě zejména pro obyvatele brněnského sídliště Bystrc, kterým nabízí rozšíření jejich bytu o vlastní zahradu.

Zahrada umožňuje celoroční pohodlný příjezd autem. Přímo k horní straně pozemku přiléhá udržovaná veřejná komunikace (až po pozemek asfaltová), vybíhající z ulice Foltýnova. Nabízí se i možnost zbudování vjezdu přímo na pozemek a zajistit si pohodlné parkování přímo na pozemku.
Velkou předností je také snadná dostupnost bez auta, zahrada je v dochůzné vzdálenosti (cca 11 minut pěšky) od konečné zastávky tramvaje Bystrc-Ečerova.

Celý pozemek je v mírném svahu s orientací na jih, což mu skýtá dostatek slunka prakticky po celý den. Nadstandardní šířka pozemku zase zaručuje dotčené soukromí a vzdálenost od sousedů. Pozemek má šířku cca 21m v horní části a cca 15m ve spodní části, celkovou délku 52 m.
Celková plocha pozemku je 907m2 a z toho 42m2 je zastavěná plocha, kterou tvoří chatka s terasou.

Na pozemku, v jeho středové části, stojí částečně podsklepená chata s terasou, která má číslo evidenční a je zapsána v katastru nemovitostí. Jedná se o dřevěnou stavbu na betonových základech (rozměry chaty cca 4,85 x 5,50 m, respektive 4,85 x 8,65 m včetně terasy).
Stávající chata je v současné době obyvatelná, nicméně se nabízí zásadní možnost přestavby a rekonstrukce, kde by následně mohla vzniknout i chata s celoročním užíváním.
Chata je napojená na elektřinu, nápojné místo je na hranici pozemku.
Na pozemek je zavedený i vodovod (aktuálně končí instalovaným podružným vodoměrem na horní části pozemku).
Kanalizace zde zatím není vybudována, ale lze řešit septikem.

Pozemek je k dispozici dohodou.

V případě zájmu o prohlídku a další informace mne neváhejte kontaktovat.
Rychlý a kvalitní právní servis je u nás samozřejmostí.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího na základě zvolených kritérií.
Financování možné hypotékou či úvěrem s jejich vyřízením Vám rádi pomůžeme.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej