Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 302 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
aktuální nabídka dvougenerační RD – Řadový
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?

Zavolejte nám na
+420 725 811 144
nebo napište na
bravis@bravis.cz.

Prodej řadového RD v Dolních Kounicích, dvougenerační, zahrada, krb.

Ivančická, Brno-venkov
  • dvougenerační RD – Řadový
  • 500 m2

Informace

  • Adresa:Ivančická, Brno-venkov
  • Plocha:500 m2
  • Typ:dvougenerační RD – Řadový
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:cihla
  • Výtah:ne
Nabízíme velmi prostorný, dvoupatrový, řadový rodinný dům v Dolních Kounicích. Dům je v současnosti využíván jako dvougenerační. V přízemí jsou 2 velké obytné místnosti, hala, chodba, kuchyně, koupelna a samostané WC. Z jedné obytné místnosti sloužící jako ložnice se vchází na dlážděnou terasu. V patře je hala s kuchyňským a jídelním koutem, ložnice s terasou, 2 dětské pokoje, pracovna, koupelna a samostatné WC. Dům je kompletně podsklepen. Před domem je oplocená předzahrádka s parkovacím stáním na jeden osobní vůz. Další parkovací stání jsou podél přilehlé komunikace. K domu ja navíc možné přikoupit asi 150 metrů vzdálenou, samostatně stojící garáž. Za domem je vydlážděný dvůr s vejminkem a zahrada s parkovou úpravou. Po obou stranách schodiště vedoucího do zahrady jsou zděné dílny. Dům je v perfektním stavu! Byt v 1. patře byl vybudován teprve před 10ti lety. V rámci nástavby se měnila střecha včetně krovů a celá stavba se zateplovala. Přízemní byt dostal nová eurookna a měnily se také vchodové dveře. Okna domu směřují na jih a na sever. Obě ložnice jsou situovány na jih. Do domu je rozvedena voda z vlastní studny. Díky tomu se za obecní vodu platí v průměru 50,- Kč/měsíc. Vytápění plynem. Součástí domu zůstává zánovní kuchyňská linka vč. spotřebičů v 1. patře.
Dům se nachází v klidové zóně mezi Dolními Kounicemi a Moravskými Bránicemi, asi kilometr od náměstí v Dolních Kounicích. Hned za domem řeka Jihlava a krásná okolní příroda. Cena je včetně 150 metrů vzdálené, samostatně stojící, zděné garáže.
Voda: obecní studna. Plyn: ano (zálohově 2 600,-/měsíc). Elektřina: ano (zálohově 1 600,-/měsíc). Kanalizace: NE (septik 10m3, vyváží se jednou za 3 roky, kanalizace v plánu, přípojka vzdálená 0,5km). Doprava: Autobus (IDS), vlak ČD.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky