Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 329 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
aktuální nabídka dům 3+1, Chalupa
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?

Zavolejte nám na
+420 725 811 144
nebo napište na
bravis@bravis.cz.

Prodej rekreační chalupy 3 + 1, Lysice, ulice Boskovická, krásné okolí

Boskovická, Blansko
  • dům 3+1, Chalupa
  • 130 m2
Poslední hodnocení Se službami společnosti BRAVIS reality s.r.o. jsem velmi spokojena, především se spoluprací pana Kusáka, který při vyhledávání nových nájemců u bytů na pronájem je velmi pružný, operativní a jeho přístup k oběma smluvním stranám (pronajímatel, nájemce) je velmi příjemný a seriózní.

Informace

  • Adresa:Boskovická, Blansko
  • Plocha:130 m2
  • Typ:dům 3+1, Chalupa
  • Vybavenost:ano
  • Konstrukce:cihla
  • Počet podlaží:Přízemí
Naše RK Vám nabízí k prodeji chalupu, která je velmi vhodná k rekreaci, ale i k trvalému bydlení. Dům se nachází v Lysicích na ulici Boskovická. Lysice jsou malebné městečko nacházející se na úpatí Českomoravské a Drahanské vrchoviny.
Celková plocha parcely je 164 m2, užitná plocha je 130 m2 a obytná plocha je 89 m2. Dispoziční uspořádání je 3+1, výstavba v kombinaci kamene a cihly. Dům má 2NP. V domě jsou nové podlahy a rozvody plynu, vody a elektřiny. Nová plastová okna a vchodové dveře. V domě je ustřední plynové topení.
K této nemovitosti je možno zakoupit i zahradu o výměře 800 m2. Zahrada je v perfektním stavu, udržovaná. Část je řešena jako okrasná s bazénem a druhá část je užitková se skleníkem a vzrostlými ovocnými stromy. Je zde možno čerpat vodu z potoka. Na pozemek je zavedena elektřina. Majitelé ji odprodají za cenu 100.000,- Kč.
Ze vstupního zádveří se po pravé straně nachází obývací pokoj o výměře 22 m2, který je stylově zařízen. Po levé straně je kuchyň (11,7 m2) včetně kuchyňské linky a spotřebičů (sporák, lednice, myčka). Vstup do koupelny (9m2) a na toaletu (2 m2) je přes kuchyň. Pokud projdete čelně chodbou, dostanete se na dvorek, kde se nacházejí hospodářské místnosti a zastřešené schodiště na pavlač v prvním patře. Odtud je přímý vstup do ložnice (22 m2), pokoje (7 m2), toalety a půdního prostoru, kde je možnost vybudování dalšího podkrovního pokoje. Nad dvorkem jsou prostorné terasy, které v létě můžete využít k odpočinku a relaxaci. K večernímu posezení je tu krb.
Majitelé nemovitost odprodávají včetně stylového vybavení, které je již součástí ceny.
Dá se říct, že v Lysicích je veškerá občanská vybavenost. Od nákupního centra přes koupaliště až po letní kino. Okolní příroda nabízí vyjížďky na kole, pěší turistiku, houbaření, v zimě běžkování i sjezdovky v Hlubokém.
V případě zájmu o prohlídku nemovitosti neváhejte kontaktovat makléře.
Termín uvolnění dle dohody.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky