Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
zpět na výpis nemovitostí

Prodej rekreační chaty u Brněnské přehrady, Brno - Kníničky

Brno - Kníničky
  • Ostatní
  • 40 m2
1 300 000 Kč Kontaktovat makléře
Poslední hodnocení Lenky Naprosto profesionální a lidský přistup ke klientovi kterou je moje kamarádka u prohlídky jsem byl osobně .Děkuji Tronner Milan

Informace

  • Adresa:Brno - Kníničky
  • Plocha:40 m2
  • Typ:Ostatní
  • Konstrukce:Dřevěná

Vybavenost

Půdní prostor
Představujeme Vám příležitost pro všechny, kteří touží po vlastním útočišti v srdci přírody a zároveň nedaleko civilizace. Tato dřevěná chata v malebné oblasti Kniníčky, pouhých 450 metrů od přehrady a desetiminutovou klidnou procházkou lesem od všech potřebných služeb, čeká právě na Vás!

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji chatu s užitnou plochou 40 m2, která je postavená na pevných zděných základech s podsklepením. Pozemek pod chatou, o velikosti odpovídající zastavěné ploše, je v osobním vlastnictví majitelů, což Vám zaručuje ničím nerušený klid a soukromí.

K chatě se dostanete po lesní cestě, která končí srovnanou a vymezenou plochou pro parkování jednoho vozidla. Chata je napojena na elektřinu, voda je zajištěna vlastní studnou s vrtanou 50 metrovou hloubkou ve sklepě a odpad je řešen jímkou. Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva, což dodává interiéru chaty ten pravý venkovský nádech.

Interiér chaty tvoří veranda, hlavní místnost s integrovaným kuchyňským koutem, podkroví určené k spaní a toaleta. I když je chata v původním stavu a čeká na svou revitalizaci či kompletní rekonstrukci, nabízí neomezené možnosti pro přizpůsobení dle vlastních představ a potřeb.

V okolí najdete další chaty, z nichž mnohé jsou obývané po celý rok. Nedaleko se nachází restaurace Šulák, přístaviště Sokolské koupaliště a pro milovníky odpočinku a wellness je k dispozici centrum Infinit Maximus.

K dispozici dohodou.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se, že Vám budeme moci tuto chatu představit osobně!
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej