Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
zpět na výpis nemovitostí

Prodej samostatně stojícího domu 5+kk 114,2 m2, Krasová u Blanska, zahrada, terasa, bazén, parkování

Krasová
  • RD
  • 142 m2
  • Terasa
  • Parkování
8 199 000 Kč Kontaktovat makléře
Poslední hodnocení Ivany Paní Zapletalová byla velmi příjemná a profesionální. Kupovali jsme byt v centru Brna a byli jsme velmi spokojení. Měli jsme veškeré informace, byla v neustálém kontaktu jak s námi, tak i s developerem. Co jsme potřebovali vyjednat, tak se jí vyjednat podařilo. Děkujeme mockrát!

Informace

  • Adresa:Krasová
  • Plocha:142 m2
  • Typ:RD
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:Cihlová
  • PENB:B

Vybavenost

Půdní prostor Kuchyňská linka Sporák Myčka Krb Alarm Vana Parkování Terasa
Hledáte nové pěkné bydlení? Nebo možnost příjemné rekreace a relaxace? Nebo snad investiční příležitost s možností celoročního pronajímání nemovitosti k rekreaci? Máme pro Vás skvělou nabídku.

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme dům 5+kk o rozloze 114,2 m2, se zahradou 580 m2, v malebné obci Krasová, v okrese Blansko. Nachází se pouhý 1 km od městečka Jedovnice a 31 km od Brna, což vám poskytne ideální kombinaci klidného bydlení s dobrou dostupností větších měst.

Okolní zástavbu tvoří samostatně stojící rodinné domy a v obci najdete obchod COOP. Pro větší nákupy můžete využít supermarkety v nedalekém Blansku nebo ve Vyškově.

Jedná se o přízemní rodinný dům z roku 2010, zbudovaný na pevné betonové desce. Okna jsou plastová, pokojové dveře dýhované a vstupní dveře rovněž plastové. Podlahy jsou z anhydritu a pokryté kvalitní keramickou dlažbou.
Celková plochu pozemku je 722 m2, zastavěná plocha a nádvoří 142 m2.

Dům je vytápěn plynovým kotlem, který je napojen na podlahové teplovodní vytápění rozprostřené po celé ploše domu. Alternativou k vytápění je krb umístěný v prostorném obývacím pokoji.

Objekt je napojen na veřejný vodovod, elektro, kanalizaci a plyn. Dům je dále vybaven beztlakovým fototermickým solárním systémem s 300l bojlerem, který plně pokrývá potřebu ohřevu TUV v letní sezóně, kdy je kotel vypnutý. Alternativně můžete využít topnou patronu umístěnou v zásobníku, který má již přípravu na instalaci tepelného čerpadla.

Dům je také vybaven klimatizací, která funguje i jako tepelné čerpadlo vzduch/vzduch a elektronickým zabezpečovacím systémem s GSM modulem. Na zahradě je studna, která stačí na zalití zahrady a potřeby bazénu. Na střeše domu je příprava pro instalaci fotovoltaické elektrárny a internetové připojení je zajištěno optikou přímo do objektu.

Dům nabízí pohodlné a praktické uspořádání:

- Zádveří: 6,2 m2

- Tři pokoje: 13 m2, 11,8 m2, 14,5 m2

- Obývací pokoj včetně jídelny a kuchyňského koutu: 46 m2

- Koupelna: 6,2 m2

- WC: 1,4 m2

Součástí domu je okrasná zahrada s velkou terasou (10,9 m2) vybavenou venkovním nábytkem. Na pozemku se nachází kulatý nadzemní bazén a zahradní domek na nářadí. Příjezdová cesta k domu je štěrková a parkování je možné před domem nebo za branou.

Krasová leží asi 13 km na sever od Blanska na otevřené planině a severní konec vesnice má nadmořskou výšku 540 m. Obec je mírně skloněna k jihozápadu a nabízí pěkné hřiště známé jako "Plac". Hřiště sousedí se školní zahradou a je ideální pro školní tělocvik, sportování mládeže i obecní slavnosti. Ve středu vesnice najdete školu, prodejnu, obecní úřad, hasičskou zbrojnici i místní hostinec – vše na dosah ruky.

Rychlý a kvalitní právní, hypoteční a daňový servis (znalecké posudky, PENB) je u nás samozřejmostí. Nemovitost je k dispozici dohodou.

Pro další informace a žádost o prohlídku kontaktujte níže uvedeného makléře. Doporučujeme vám také možnost video-prohlídek nemovitostí v přímém přenosu bez osobního kontaktu.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro více informací nebo sjednání prohlídky. Těšíme se na vás a věříme, že tento dům splní všechna vaše očekávání.
Rádi vám odpovíme na všechny vaše dotazy a zodpovíme na všechny vaše potřeby. Těšíme se na spolupráci.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej