Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 350 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
Aktuální nabídka Vícegenerační dům (Domy)
Nabízíte nemovitost v této lokalitě? Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?
Zavolejte nám na
+420 777 461 912
nebo napište na
diasova@bravis.cz
(Kateřina Diasová).

Prodej rodinného domu - Lysice - zahrada 999 m² - 3 bytové jednotky

Zákostelí, Lysice
  • Vícegenerační dům (Domy) 364 m2
  • Pozemek 999 m2
Poslední hodnocení Kateřiny S paní Kateřinou Diasovou mám velmi pozitivní zkušenost. Zajistila pro mě nalezení nové nájemnice a celý proces probíhal hladce a profesionálně. Komunikace byla vždy milá, otevřená a paní Diasová ochotně vycházela vstříc mým požadavkům. Se službou jsem byla spokojena a mohu ji doporučit.

Informace

  • Adresa:Zákostelí, Lysice
  • Plocha:364 m2
  • Bazén:10 m2
  • Pozemek:999 m2
  • Typ:Vícegenerační dům (Domy)
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:Cihlová
  • PENB:G

Vybavenost

Půdní prostor Kuchyňská linka Sporák Myčka Sprchový kout Vana Sklep Bazén

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám s potěšením představujeme jedinečnou nabídku rodinného domu v malebné obci Lysice.

Tento prostorný dům nabízí ideální podmínky pro vícegenerační bydlení nebo investici s možností pronájmu jednotlivých bytových jednotek a nachází se v těsné blízkosti základní školy a zámecké obory.

Dům se skládá ze tří samostatných bytů, které doplňuje společná zahrada zajišťující možnost soukromí všem obyvatelům. Zahrada se skládá z jednotlivých zón a nabízí – předzahrádku, prostorný altánek s venkovním krbem, zděný altán, bazén s bohatým okolním vydlážděným prostorem, zahradní společenský domek, udírnu, užitkovou část zahrady se skleníkem a terasovitě řešenými záhony a dvě kůlny přinášející jak prostor ke skladování, tak i dostatek dřeva pro vytápění. Celý objekt je osazen plastovými okny s izolačními dvojskly. Vytápění i ohřev teplé vody zajišťuje moderní kondenzační plynový kotel a bojler z roku 2022. Střešní latě a fólie na domě byly vyměněny v roce 2021. Dům nabízí i dostatečné množství parkovacích míst, z nichž dvě jsou řešena zastřešením.

Dispozice jednotlivých bytových jednotek:

Byt 3+kk (přízemí, 95,5 m²)
Původní obytná část domu s velkorysými obývacími prostory, kuchyňským koutem, krbovými kamny a vstupem na terasu s venkovním posezením. Byt disponuje dvěma ložnicemi, koupelnou s vanou i sprchovým koutem a přístupem do sklepa, kde je umístěn hlavní kotel pro celý dům. Vstup je možný z obou společných předsíní – jednu z nich lze podle potřeby uzavřít.

Byt 4+1 (1. patro, 99 m²)
Světlý byt umístěný v patře domu nabízí čtyři místnosti, kuchyni, koupelnu, samostatnou toaletu a přístup na půdu o rozloze 62 m². Vstup do bytu vede z předsíně sdílené s bytem 3+kk a nabízí se možnost vybudování vlastního vchodu přímo do ulice.

Byt 3,5+kk (mezonet, 102 m²)
Mezonetový byt s krbem nabízí v přízemí prostornou předsíň, obytnou zónu s kuchyňským koutem, vstupem na terasu, koupelnu a šatnu. V patře se nachází otevřený podkrovní prostor s pracovním koutem a krbem, dětský pokoj a ložnice. Byt má přístup do vlastního sklepa a je vytápěn samostatným plynovým kotlem.

Obec Lysice se nachází přibližně 30 km severně od Brna. Nabízí veškerou potřebnou občanskou vybavenost pro pohodlný rodinný život. V obci se nachází základní škola i mateřská škola, zdravotní středisko, lékárna, pošta a několik obchodů s potravinami i smíšeným zbožím. Jedná se o turisticky a rekreačně vyhledávanou obec. Milovníci aktivního odpočinku ocení sportovní areál, cyklostezky, dětská hřiště, knihovnu a kulturní dům, kde se pravidelně konají společenské a kulturní akce.

Lysice jsou známé zejména díky krásnému zámku s rozlehlým parkem, který přispívá k příjemné atmosféře celé obce. Výborné dopravní spojení s okolními městy zajišťují pravidelné autobusové linky,


Pro bližší informace a případnou prohlídku domu kontaktujte uvedeného makléře.