Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
zpět na výpis nemovitostí

Prodej vinného sklepu, Křepice 28 m2 - Křepice

Křepice
  • Ostatní
  • 28 m2
Cena - info v RK Kontaktovat makléře
Poslední hodnocení Lenky Bezproblémová a vstřícná makléřka. Všechno proběhlo hladce. Spokojenost.

Informace

  • Adresa:Křepice
  • Plocha:28 m2
  • Typ:Ostatní
  • Konstrukce:Cihlová
Hledáte útulné a jedinečné místo, kde byste mohli trávit své volné chvíle nebo se dokonce pustit do podnikání spojeného s vínem? Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji 2 vinné sklepy v malebné obci Křepice. Oba sklepy nabízí 14 m2 užitné plochy.

Jeden ze sklepů prošel rekonstrukcí – nová kanalizace, funkční toaleta, nový jistič + elektroměr, umyvadlo. Tento sklep je vypískovaný, vlastní hydroizolaci. Čelní strana sklepa se pyšní zrenovovaným štítěm, což dodává celému prostoru jedinečný a autentický vzhled. Jednou z největších předností tohoto sklepa je jeho schopnost udržovat stálou teplotu a suché prostředí, což je zásadní pro skladování vín a zajišťuje optimální podmínky pro jejich zrání.
Druhý ze sklepů má také nově zbudovanou kanalizaci, umyvadlo. Tento sklep také udržuje stálou teplotu a může sloužit jako skladovací prostor.

Díky možnosti propojit oba dva sklepy se otevírá mnoho příležitostí pro rozšíření sklepů nebo vytvoření víceúčelového prostoru.
Tyto sklepy jsou vynikající investiční příležitostí. Ať už hledáte místo pro osobní účely, nebo máte vizi rozvíjet podnikání v oblasti vinařství.

V obci Křepice najdete nejen krásné okolí, ale také přátelskou komunitu, která je vždy otevřená novým příležitostem a nápadům.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vstoupit do světa vinařství s vlastním vinným sklepem v srdci Moravy. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku. Těšíme se, že vám tento skvost můžeme osobně představit a vyprávět více o jeho nekonečných možnostech.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej