Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
zpět na výpis nemovitostí

Prodej zahrady, Brno - Obřany, 902 m2

Cihelní, Brno
  • Ostatní
  • 902 m2
1 804 000 Kč + provize RK 99.000,- Kč /vč. DPH), vč. právního servisu Kontaktovat makléře
Poslední hodnocení Lenky No reagoval jsem na nabídku chaty v Knínicích za cenu 890 tisíc. Dne 11. 6. 2024 jsem psal přímý email paní makleřce z emailu petrkollar87@gmail.com . Bez jakékoliv odezvy. Chata již v nabídce není. Příště by to chtělo lepší přístup a kontrolu e-mailů i ve složce spam. Kollár

Informace

  • Adresa:Cihelní, Brno
  • Plocha:902 m2
  • Typ:Ostatní
Hledáte klidné místo k relaxaci, kde byste mohli pěstovat vlastní ovoce a zeleninu a zároveň si užít nádhernou přírodu? Máme pro vás ideální nabídku! Ve výhradním zastoupení majitele vám představujeme krásnou zahradu o rozloze 902 m2 v oblíbené zahrádkářské oblasti Brno-Obřany.

Tento pozemek o velikosti 7 x 162 m nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše zahrádkářské sny. Ať už jste nadšený pěstitel nebo hledáte místo, kde byste mohli trávit víkendy, tahle zahrada je pro vás jako stvořená. Na zahradu je možné umístit chatku, která bude ideálním místem pro rekreaci a víkendové pobyty s rodinou či přáteli.
Brno-Obřany je vyhlášená lokalita, která kombinuje klid přírody s dobrou dostupností do města. Výborné spojení veřejnou dopravou i autem vám umožní snadno se dostat do centra Brna, aniž byste museli obětovat pohodlí a klid svého zahradního útočiště.

Zahrada je v dobrém stavu, i když v posledních letech nebyla aktivně využívána. Neváhejte a přijďte se přesvědčit na vlastní oči o všech výhodách, které tato zahrada nabízí.

Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškeré další informace, které budete potřebovat. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo byste si chtěli domluvit prohlídku, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vás!
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej