podobné domy k prodeji

Prodej zemědělské usedlosti, Březské, okres Žďár n. Sázavou 101 m2, s nádvořím a zahradou 7.149 m2

Březské

Prodáno
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 272 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na 724 772 446 nebo napište na zupkova@bravis.cz (Zuzana Župková).
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi. Zavolejte nám na 724 772 446 nebo napište na zupkova@bravis.cz (Zuzana Župková).
  • Prodáno
  • Adresa:Březské
  • Plocha:101 m2
  • Typ:dům 3+kk, Zemědělská usedlost
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:smíšená
  • PENB:G

Vybavení

Prodej zemědělské usedlosti, Březské, okres Žďár n. Sázavou 101 m2, s nádvořím a zahradou 7.149 m2

V zastoupení majitele nabízíme zemědělskou usedlost postavenou roku 1887 v obci Březské, okr. Žďár n. Sázavou
Objekt je postaven jako uzavřený dvorní komplex (1124m2). Hlavní budova je rozdělena do 3 částí, obytná část a stáj jsou v přízemí v 1n.p. je půda nachystaná na podkrovní vestavbu.

Obytná část je dispozičně řešena jako 3+KK. Jsou zde vybudovány tyto místnosti :
-vstupní chodba, prádelna+WC, schodiště do sklepa 1.p.z, sklep 14m2, koupelna, ložnice, obývák, kuchyň, spíž, ložnice (nyní dětský pokoj). Celková obytná plocha 101m2.
V roce 1991 dům vyhořel a byla provedena kompletní obnova krovu i střechy. 2014-2016 prošel dům částečnou rekonstrukcí obytných prostor. Nová koupelna, toaleta, kuchyň,včetně elektro a vodoinstalace, podlah. Provedeno odizolování proti zemní vlhkosti.
Dům je vytápěn krbem na tuhá paliva s centrálním rozvodem teplého vzduchu do všech místností a možností přikládání z dvou stran (z obývacího pokoje i chodby), dále jsou v ložnicích el. přímotopy a záložní kamna na tuhá paliva v kuchyni.

Ve dvoře se nachází kopaná studna, která je momentálně využívána jako pitná a rozvedena do domu. Před domem je přívod plynu a přípojka k obecnímu vodovodu (schválený projekt, chybí vodoměrná šachta). Odpad je odveden do dvoukomorového septiku s přepadem.

Chlévy jsou odkanalizovány do samostatné jímky a jsou v současné době využívány k chovu dobytka, navazuje na ně druhý výjezd na ulici, zděná stodola, průjezd na pozemek za domem (zahrada, ovocný sad 5737m2). Další zděná stodola se sklepem, chlévy původně určené pro chov prasat a technický domek, ve kterém je momentálně tzv. černá kuchyně a sklad materiálů.
Zemědělské stavby je dále možno využít ke skladování, nebo zřízení dílny.

V obci Březské žije momentálně 200 obyvatel, jedná se o poklidnou obec na pomezí Vysočiny a Jihomoravského kraje. V obci se nachází obchod COOP a kulturní dům, kde se pravidelně konají společenské akce- plesy, zábavy. Ve vedlejší obci Březí (2 km) je školka a pohostinství, na druhou stranu cca 2km polní cestou je rekreační chatová oblast Níhov, kde leží rybník a občerstvení. Základní škola, střední škola zdavotní středisko, policie, kino, řezník a více obchodů se nachází ve městě Velká Bíteš, která se nachází 6km od obce Březské, kde je zároveň i nájezd na dálnici D1. Brno je v dosahu 40 km po dálnici dojezdnost okolo třiceti minut do centra. V okolí obce se nachází překrásná příroda, vhodná pro pěší turistiku, cykloturistiku, hipoturistiku atd. Do obce zajíždí autobus v rámci IDS. Vlaková zastávka je vzdálena 2 km v obci Vlkov.

Volný ihned.

S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.
Rychlý a kvalitní právní, hypoteční a daňový servis (znalecké posudky, PENB) je u nás samozřejmostí.
K dispozici ihned.
Doporučujeme prohlídku nemovitosti.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.czPobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 18:00
Pouze po telefonické domluvě

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

e-mail: dvorakova@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »