Pronájem bytu 1+1, ulice Černého, Brno - Bystrc, zařízený, balkon, zařízený, klidná lokalita
- 1+1 (Byty) m2
- Pozemek 38 m2
Nikola
Musálková
775 580 071
nikola@bravis.cz
English speaking
Informace
- Adresa:Černého, Brno - Bystrc
- Pozemek:38 m2
- Typ:1+1 (Byty)
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt s balkonem o velikosti 1+1 nacházející se v Brně - Bystrci na ulici Černého.
Byt se nachází ve 4. patře bytového domu bez výtahu.
Celková plocha bytu je 38 m2.
Byt se nabízí jako kompletně zařízený.
V kuchyni je kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči (lednice s mrazákem, myčka, elektrická trouba, plynový sporák, digestoř, mikrovlnná trouba a veškeré nádobí, včetně hrnců a příborů), dále je zde jídelní stůl s židlemi.
Pokoj je zařízen sedací soupravou, konferenčním stolkem, TV, úložnými prostory a je oddělen příčkou, v druhé části pokoje je manželská postel a šatní škříň.
Koupelna je vybavena umyvadlem, spchovým koutem, toaletou a pračkou.
Možnost připojení internetu od společnosti UPC.
Dobrá občanská vybavenost v blízkosti domu - zastávky MHD, supermarkety, restaurace, pošta, bankomaty, lékárna atd.
Brněnská přehrada je vzdálena cca 35 minut pěšky, obora Holedná je přímo za domem.
Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě s uvedeným makléřem.
V případě Vašeho zájmu Vám můžeme nabídnout video-prohlídky nemovitostí v přímém přenosu bez osobního kontaktu.
Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.