Menu
Pronajato Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 350 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
Aktuální nabídka 2+1 (Byty)
Nabízíte nemovitost v této lokalitě? Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?
Zavolejte nám na
+420 725 811 144 nebo napište na bravis@bravis.cz.

Pronájem bytu 2+1, Brno – Ponava, ul. Pionýrská, zařízený, balkon

Pionýrská, Brno - Ponava
  • 2+1 (Byty) m2
  • Pozemek 55 m2
Poslední hodnocení Byla jsem nadšena přístupem paní Zuzany Župkové, její fundovaností. Se vším si dovede poradit. Velmi spolehlivá. Příště se na ni určitě s důvěrou obrátím.

Informace

  • Adresa:Pionýrská, Brno - Ponava
  • Pozemek:55 m2
  • Typ:2+1 (Byty)

V zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 2+1 na ulici Pionýrská v žádané lokalitě Brno - Ponava.
Zrekonstruovaný byt se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem.
V bytě se nachází kuchyně, dva pokoje se samostatnými vchody, prostorná chodba, koupelna a oddělená toaleta.
Kuchyně je vybavena novou kuchyňskou linkou (sklokeramická deska, elektrická pečící trouba, digestoř, myčka a lednice s mrazákem), stolem se dvěma barovými židlemi.
V ložnici je manželská postel, noční stolky, komoda a dále zde bude dovybavena skříň. V ložnici se nachází vstup na balkon, který je orientován do vnitrobloku.
Obývací pokoj je vybaven obývací stěnou, poličkami, rozkládací sedací soupravou jídelním stolem a židlemi.
V kopelně se nachází vana, umyvadlo, zrcadlo, skříňka a pračka.
Prostorná chodba je vybavena dvěma šatními skříněmi a botníkem.
Podlahy v bytě - plovoucí laminátová, dlažba, parkety. Okna - plastová s izolačními dvojskly a se zastiňovacími žaluziemi.
Orientace oken – východ a západ- ložnice a kuchyně je orientována do vnitrobloku, a obývací pokoj do ulice avšak díky umístění bytu v pátem patře zde není problém s hlukem.
Dům je z obou stran zateplený.
Možnost připojení internetu a kabelové televize od společnosti UPC.
Parkování možné za příplatek 1.500,-Kč ve dvoře.

Atraktivní bydlení s výhledem na Lužánecký park a Petrov, veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí.
Nabízíme možnost zajištění pravidelného či jednorázového úklidu naší úklidovou společností.
Pro další informace a žádost o prohlídku kontaktujte níže uvedeného makléře.
Doporučujeme.

Podobné nemovitosti na pronájem