Menu
Pronajato Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 323 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
aktuální nabídka byt 2+1
Máte-li zájem o podobnou nemovitost?

Zavolejte nám na
+420 775 580 071
nebo napište na
nikola@bravis.cz
(Nikola Musálková).

Podnájem bytu 2+1, ulice Neumannova, Brno - Masarykova čtvrť, lodžie, sklep, klidná lokalita v blízkosti centra

Neumannova, Brno - Pisárky
  • byt 2+1
  • 57 m2
  • Lodžie
Poslední hodnocení Nikoly Na slečnu Musálkovou jsme se obrátili již poněkolíkáte zrealizovat podnájem našeho bytu. Vždy ochotná, korektní a konkrétní jednání, na jednání připravena. Můžeme jedině doporučit.

Informace

  • Adresa:Neumannova, Brno - Pisárky
  • Plocha:57 m2
  • Typ:byt 2+1
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:Cihlová
  • Patro:1. patro
  • Výtah:ne
  • PENB:G

Vybavenost

Pračka Kuchyňská linka Lednice Sporák Vana Lodžie
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému podnájmu byt o dispozici 2+1 s lodžií a sklepem, nacházející se v Masarykově čtvrti na ulici Neumannova na velmi klidném místě v blízkosti centra města.
Byt o celkové ploše 57 m2 s lodžií s orientací na jih je situován v 1. patře ze čtyř cihlového domu bez výtahu.

Byt je nabízen jako částečně zařízený.
Kuchyňská linka je vybavena lednizí s mrazákem, mikrolnnou troubou a plynovým sporákem s troubou.
Pokoje mají samostatné vstupy. V ložnici se nachází samostatná šatna.
Koupelna je renovovaná s vanou, pračkou a umyvadlem. WC je samostatné.
K dispozici je sklep.
Bezproblémové parkování na ulici před domem.
Možnost připojení internetu.

Tento byt je ideální pro ty, kteří hledají bydlení v blízkosti přírody, ale zároveň s výbornou dostupností do centra města.
Městská čtvrť Pisárky je považována za velmi lukrativní oblast rezidenčního bydlení. V blízkosti domu se nachází mateřská i základní škola, prodejna potravin, lékárna i několik restaurací. K hromadné dopravě jsou k dispozici zastávky Neumannova a Lipová. V okolí se nachází také cyklostezka, lesopark Wilsonův les a rekreačně sportovní areál Kraví hora.

Prohlídky jsou možné po domluvě s uvedeným makléřem.
Nabízíme možnost zajištění pravidelného úklidu naší úklidovou firmou.
S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na pronájem