Menu
Pronajato Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 460 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
Aktuální nabídka 2+kk (Byty)
Nabízíte nemovitost v této lokalitě? Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?
Zavolejte nám na
+420 778 700 461
nebo napište na
petr@bravis.cz
(Petr Klimeš).

Pronájem bytu 2+kk, 56,5 m2, ul. Štefánikova, Brno - Veveří, novostavba, u parku Lužánky, výborná dostuponost

Štefánikova, Brno - Veveří
  • 2+kk (Byty)
  • 58 m2
Poslední hodnocení Petra Prodat památkově chráněnou nemovitost je velmi těžké a složité a přesto se to realitní kanceláři Bravis reality s.r.o povedlo. Chtěla bych poděkovat panu Petru Klimešovi, který nás složitým prodejem bezpečně provedl a vždy nám byl oporou. Vždy, když jsme nešťastně tápali v neznalosti a nerozhodnosti, poradil, navrhnul a vysvětlil a nám pak dodal jistostu k dalším rozhodnutím a jednáním. Poskytl rady z praxe a vždy ochotně a srozumitelně vysvětlil, jaké kroky budou náslledovat. Jeho vystupování bylo vždy profesionalní a vstřícné. Timto bychom chtěli jako vlastníci prodané nemovitosti poděkovat za trpělivost a skvělé jednáni. Děkujeme a doporučujeme.

Informace

  • Adresa:Štefánikova, Brno - Veveří
  • Plocha:58 m2
  • Typ:2+kk (Byty)
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:Cihlová
  • Patro:1. patro
  • PENB:G

Vybavenost

Kuchyňská linka Lednice Sporák Sprchový kout Internetové připojení

V zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 2+kk v Brně na ul. Štefánikova, naproti parku Lužánky.
Byt o výměře 56,5 m2 se nachází v 2. patře domu bez výtahu.
Byt působí prostorně, atypické prvky dřevěného krovu dodávají bytu příjemný nádech.

Kuchyňská část je vybavena linkou včetně spotřebičů: trouba, varná desky, digestoř, myčka, dřez, lednice s mrazícím boxem. Obývací pokoj s kuchyňskou linkou nabízí prostor pro sedací soupravu, jídelní stůl i úložné prostory.
Další místností je ložnice (pokoj).
Obě místnosti jsou orientované směrem do vnitrobloku, díky kterému je zajištěn klid od hlavní ulice.
Zařízení koupelny tvoří sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, toaleta a přípojka na pračku/sušičku. Je zde také umístěn kotel.
Předsíň nabízí místo pro botník či menší šatník.

Možnost připojení internetu a TV.

Veškerá občanská vybavenost v blízkosti bytového domu - obchody, kavárny, restaurace, zastávky MHD (tramvaj, trolejbus). Do centra cca 5 minut MHD či 15 minut pěšky, park Lužánky pro sportovní příležitosti či procházky.

Prohlídky možné po domluvě s níže uvedeným makléřem.
Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou firmou.

Podobné nemovitosti na pronájem