Menu
Pronajato Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 345 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
Aktuální nabídka 2+kk (Byty)
Nabízíte nemovitost v této lokalitě? Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?
Zavolejte nám na
+420 725 811 144 nebo napište na bravis@bravis.cz.

Pronájem bytu 2+kk, ulice Veveří, Brno - Veveří, nová půdní vestavba, klimatizace

Veveří, Brno - Veveří
  • 2+kk (Byty) m2
  • Pozemek 45 m2
Poslední hodnocení Velice oceňuji dlouholetou spolupráci s paní Romportlovou v oblasti pronájmu bytů a to hlavně kvůli jejím kvalitám jako jsou preciznost, spolehlivost, kombinační myšlení, schopnost správně odhadnout vzniklou situaci a promptně najít řešení. To vše podtrženo znalosti AJ na vysoké úrovni. Děkuji. Nadále budu využívat Vašich služeb…K.A.

Informace

  • Adresa:Veveří, Brno - Veveří
  • Pozemek:45 m2
  • Typ:2+kk (Byty)

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem nadstandardního bytu v srdci Brna na prestižní adrese, ulice Veveří.
Půdní byt o celkové ploše 45 m2 se nachází v 5. patře historického domu s výtahem v klidném vnitrobloku.

Byt se nabízí jako částečně zařízený.
Moderní kuchyňská linka se spotřebiči (indukční varná deska, trouba,digestoř, myčka nádobí, ledice s mrazničkou).
Obývací části je od kuchyňské oddělena barovým pultem, v této části je nízká obývací stěna a konferenční stolek.
V ložnici je prostorná vestavěná skříň.
Další úložné prostory jsou v předsíni.
Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou.
Vlastní elektrický kotel - topení , ohřev vody.

Výborná lokalita Veveří jen pár minut chůze do centra nabízí spoustu možností kulturního vyžití, nespočet kaváren, restaurací a obchůdku v přímém sousedství, ale taktéž banky, lékárny a ostatní občanská vybavenost v místě.
Nutné vidět !

K nastěhování ihned.
Nabízíme možnost zajištění pravidelného či jednorázového úklidu naší úklidovou službou.
Prohlídky jsou možné po domluvě s makléřem.

Průkaz energetické náročnosti je nahrazen vyúčtováním.
S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.

Podobné nemovitosti na pronájem