Pronájem bytu 3+1, Brno - Kohoutovice, byt po rekonstrukci, lodžie, šatna, zařízený, ul. Prokofjevova
- 3+1 (Byty)
- 76 m2
- Lodžie
Iva
Tesařová
+420 777 749 499
tesarova@bravis.cz
Informace
- Adresa:Prokofjevova, Brno - Kohoutovice
- Plocha:76 m2
- Typ:3+1 (Byty)
- Vybavenost:Ano
- Konstrukce:Panelová
- Patro:2. patro
- PENB:D
Vybavenost
Pračka Kuchyňská linka Lednice Sporák Myčka Zděné jádro Sprchový kout Vana Lodžie Sklep
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 3+1 na ulici Prokofjevova v Brně - Kohoutovicích.
Ideální nabídka pro klienty, hledající bydlení v klidné a žádané části Brna s možností příjemných procházek v místních lesích, s výbornou dostupností do centra. V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost, obchody a nákupní centra, aquapark včetně krytého bazénu, základní škola, mateřská škola, poliklinika. Ideální rodinné bydlení.
Jedná se o byt v panelovém domě po revitalizaci – plastová okna, nové rozvody, zateplení budovy a nová fasáda domu, nové vstupní dveře a schránky.
K bytu náleží možnost užívání sklepu, společné kolárny/kočárkárny a lodžií na chodbě domu.
Byt je po rekonstrukci – kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (zn. Whirpool a ARDO, granitový dřez Franke), upravená dispozice bytu, podlahy, okna, nové bytové jádro vč. elektroinstalace a rozvodů, koupelna s vanou a sprchovým koutem, interiérové dveře, vestavěné skříně.
Bytové jádro – zděné. Podlahy – plovoucí laminátové ve vyšší kvalitě, dlažba. Topení – centrální ústřední (litinové radiátory) s poměrovými měřidly.
Byt je vybavený - kuchyňská linka včetně značkových spotřebičů, jídelní stůl s židlemi, sedací souprava, konferenční stolek, stolek pod TV, vybavená ložnice, šatní skříně v předsíni, v bytě je osvětlení. Jeden pokoj je bez vybavení. Lodžie je vybavená zahradním nábytkem a díky západní orientaci lodžie zde najdete příjemné posezení.
Výměry místností:
Obývací pokoj 20,6 m2, pokoje 16,2 + 12,05 m2, kuchyně 12 m2, předsíň 8,21 m2, koupelna 6 m2, šatna 3 m2.
Možnost připojení internetu a kabelové televize - Vodafone, Netbox.
Orientace oken – západ (ložnice a pokoj), východ (kuchyně a obýv. pokoj).
Parkování možné u domu na veřejných parkovištích, případně by bylo možné do budoucna k bytu pronajmout garáž kousek od domu za cenu cca 2.000,- Kč.
K nastěhování 03/2023.
Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
Pro další informace a žádost o prohlídku kontaktujte níže uvedeného makléře. Doporučujeme.
S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.