podobné byty k pronájmu

Pronájem bytu 3+kk v nadstandardní novostavbě EDEN, Brno - Královo Pole, ul. Purkyňova

Purkyňova, Brno - Královo Pole

Pronajato
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 271 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na +420 724 777 140 nebo napište na bravis@bravis.cz.
  • Pronajato
  • Adresa:Purkyňova, Brno - Královo Pole
  • Plocha:65 m2
  • Typ:byt 3+kk
  • Vybavenost:ano
  • Konstrukce:cihla
  • Patro:3
  • Výtah:ano

Vybavení

  • Výtah

Pronájem bytu 3+kk v nadstandardní novostavbě EDEN, Brno - Královo Pole, ul. Purkyňova

Nabízíme pronájem novostavby bytu 3+kk v 5.NP polyfunkčního domu EDEN v Brně Králově Poli. K bytu patří dva samostatné balkóny o výměře 2 a 3m2. Byt se nabízí částečně zařízený. Je orientován na dvě světové strany, sever a jih.
Vstup do bytu je přes vstupní halu o výměře 5,2m2, ze které jsou přístupné všechny ostatní místnosti. Koupelna 4,3m2 se sprchovým koutem , WC 2m2, vlevo od vstupu jsou dveře do prvního pokoje o výměře 9m2, a druhého pokoje o výměře 10m2. Hlavní obytný prostor s kuchyňskou linkou má 30m2.
V pokojích jsou vestavěné skříně na míru, které plní dostatečně funkci úložného prostoru pro nájemce. Součástí dalšího vybavení je kompletní kuchyňská linka s elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou, digestoří, ledničkou.
Vybavení koupelny - sprchový kout, koupelnová skříňka včetně umyvadlové skříňky, koupelnový žebřík, příprava na pračku.

Vstup do bytu je do vstupní haly 5,2m2, ze které jsou přístupné všechny ostatní místnosti, tedy koupelna 4,3m2 se sprchovým koutem , WC, vlevo od vstupu jsou dveře do prvního pokoje o výměře 9m2 a ložnice 10. Hlavní obytný prostor s kuchyňskou linkou má 30m2.
Měření el. energie je pro předmětný byt samostatné. El. energie má elektroměr, který bude evidován na jméno nájemce, spotřeba studené vody se měří podružným vodoměrem, spotřeba tepla na vytápění a ohřev teplé užitkové vody je měřena kalorimetrem, tedy uživatel bytu hradí dle naměřených hodnot. Vytápění bytu a ohřev vody je zajištěn bytovou výměníkovou stanicí umístěnou v instalační šachtě, přičemž topení je mimo jiné regulováno pokojovým termostatem. Měsíční záloha za služby a energie je dle evidenčního listu 4.000,- Kč. Měsíční zálohy jsou stanoveny pro dvě osoby. Zálohy za služby a energie se budou jednou ročně vyúčtovávat dle spotřeby.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (centrála)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.czPobočka Dvořákova (sídlo firmy)
Dvořákova 13
602 00 Brno - střed
vchod průjezdem (Ratejna), 3. patro

Otvírací doba
Po - Pá:     9:00 - 18:00
Pouze po telefonické domluvě

Parkování pro klienty zajištěno ve dvorním traktu domu.

e-mail: dvorakova@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »