Pronájem luxusního 2+1 s balkonem, po rekonstrukci, v historickém jádru města Brna
				
				
			 
			
					
						
							Poslední hodnocení 
							Spolupráci s panem Ing. Petrem Urbanem vřele doporučuji. Milé vystupování, vstřícný přístup, hladký a rychlý průběh od zpracování kupních smluv, přepisu energií, předání bytu a zpracování daňového přiznání a dále. Velmi si cením vstřícnosti a nápomocnosti při předání bytu. Tímto bych panu Ing. Petru Urbanovi ráda poděkovala. Jsem velmi spokojená.
						
			 
			
				
					Informace
- Adresa:Radnická, Brno - Střed
 - Plocha:83 m2
 - Typ:byt 2+1
 - Vybavenost:ne nebo částečně
 - Konstrukce:cihla
 - Patro:4
 - Výtah:ano
 
				 
					
						
Vybavenost
							Výtah
					
						
					
			 
			
				Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu 2+1 v centru Brna. Bytová jednotka byla zrekonstruována současně s domem - nová kuchyňská linka včetně elektrospotřebičů, nová koupelna s rohovou vanou, nová toaleta - samostatná, vestavěná skříň ve vstupní hale bytu, rekonstruované dřevěné parketové podlahy v pokojích.
Jedná se o byt v cihlovém domě s 19ti byty, který byl postaven v roce 1910, podle projektu světoznámého architekta Maximiliána Montera, jako polyfunkční dům s byty, kancelářemi a obchody. 
Dům  se nachází v samém srdci Brna, centru veškerého dění. I přes toto svoje umístění se jedná o zcela klidné místo bez rušivých vlivů aut a tramvají, v bezprostřední blízkosti pěší zóny. Dům byl prohlášený historickou kulturní památkou.
K bytu náleží zděný sklep.
Možné připojení internetu a kabelové televize - UPC.
Za poplatek je možné parkování ve dvoře blízkého domu. 
K dispozici od 1.11.2009, prohlídky po domluvě.
			
			
					
						On-line prohlídka nemovitosti
						
Více
						
							Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí
							
								Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti? 
								Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.
								Kontaktujte našeho makléře