Pronájem RD 3+1 s pracovnou, Holubice - novostavba, garáž, zahrada, SAT TV
Holubice
- dům 3+kk, Řadový
- 102,05 m2
- Terasa
- Parkování
Poslední hodnocení Kateřiny
everything went great and Katerina really helped with everything she could, and was also very understanding to my complicated moving situation as my original flight was canceled and I did not know when I will arrive.
all in all 10\10 experience
Informace
- Adresa:Holubice
- Plocha:102,05 m2
- Typ:dům 3+kk, Řadový
- Vybavenost:ano
- Konstrukce:cihla
- PENB:C
Vybavenost
Kuchyňská linka
Lednice
Nábytek
Pračka
Sporák
Televize
Krb
Sušička
Vana
Satelit
Myčka
Parkování
Terasa
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu rodinný polořadový dům v Holubicích u Vyškova, nacházející se cca 20min od Brna. Celková plocha domu je 102,05m2 a plocha zahrady 274m2. Dům se nabízí zařízený.
Kuchyně je vybavena luxusní linkou na míru s vestavnými spotřebiči (plynový vařič, trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mražákem, myčka, základní nádobí). Ke kuchyni náleží jídelní část vybavena stolem se židlemi. Z kuchyně je možné vstoupit na terasu a na zahradu.
V obývací části je sedací souprava, konferenční stolek a TV. Uprostřed místnosti je krb, který odděluje kuchynský kout od obývací a jídelní části.
Koupelna je vybavena vanou s masážní sprchou, umyvadlem, toaletou a pračkou se sušičkou. Druhá toaleta je odděleně.
V hlavní ložnici se nachází manželské dvoulůžko a prostorné vestavné skříně, vše vyrobeno z masivu. Z ložnice je vstup na terasu a zahradu.
Druhý pokoj je vybaven dvoulůžkem, pracovními stoli a židlemi. Z pokoje je možnost vstoupit na společnou terasu s kuchyní.
V domě se nachází pracovna, která je orientovaná do klidné ulice.
Na terase je venkovní nábytek (ratanový nábytek).
K domu náleží garáž s vraty na dálkové ovládání. Z garáže vedou dveře rovnou do předsíně.
V předsíni jsou prostorné vestavné skříně.
Pod domem je sklep, který lze využívat na uskladnění na zahradního nábytku a je zde i technická místnost.
V blízkosti domu se nachází autobusová zastávka, do města Brna jezdí autobus každých cca 20min. Dobrá dostupnost na dálnici a rychlostní silnici. V obci je obchod s potravinami, pošta, obecní úřad, restaurace, škola.
Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu.
Prohlídky jsou možné po domluvě s níže uvedeným makléřem.
On-line prohlídka nemovitosti
Více
Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí
Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.
Kontaktujte našeho makléře