Menu
Pronajato Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 349 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
Aktuální nabídka 2+1 (Byty)
Nabízíte nemovitost v této lokalitě? Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?
Zavolejte nám na
+420 725 811 144 nebo napište na bravis@bravis.cz.

Pronájem zařízeného bytu 2+1 ve výborné lokalitě na ulici Klímova, Brno - Žabovřesky, blízko Technologického parku

Klímova, Brno - Žabovřesky
  • 2+1 (Byty) m2
  • Pozemek 50 m2
Poslední hodnocení S paní Michaelou Čermákovou spolupracuji již dlouhodobě a mohu říci, že lepší zkušenost s realitní makléřkou jsem dosud nezažila. Paní Čermáková se stará o mé klienty v lokalitách, kde já sama nepůsobím, a dělá to naprosto skvěle. Velice si cením jejího profesionálního přístupu, je velice ochotná a spolehlivá. Komunikace je také velmi příjemná a věci řeší rychle. Paní Čermákovou mohu jen a jen doporučit!!! Také si vážím celkově spolupráce s touto realitní kanceláří. Jejich služby jsou naprosto profesionální. Mohu společnost Bravis jen doporučit.

Informace

  • Adresa:Klímova, Brno - Žabovřesky
  • Pozemek:50 m2
  • Typ:2+1 (Byty)

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu plně vybavený byt o dispozici 2+1 a celkové ploše 50m2 nacházejícího se ve zvýšeném přízemí cihlového domu na ulici Klímova v Brně Žabovřeskách.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí, nová plastová okna, plovoucí podlahy, dřevěné dveře.
Kuchyňská linka je vybavená plynovým sporákem s digestoří, lednicí s mražákem, dále je zde pračka a jídelní stůl se židlemi.
V koupelně je vana s umyvadlem, WC je samostatné.
Obývací pokoj a ložnice mají samostatné vstupy z chodby, zároveň jsou i propojené. Vybavení dle fotografií.
V chodbě je prostorná vestavěná skříň.
K bytu náleží sklep.

Výborná lokalita, v okolí je veškerá sociální vybavenost: obchody, restaurace, lékař, banka, zástavka MHD (do centra cca 10min) rekreační zóna Kraví hora.., dům se nachází v zeleni.
Možnost připojení na internet a kabelovou TV.

K dispozici od 1.9.2016
Prohlídky možné po domluvě s uvedeným makléřem.
Nabízíme možnost jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.

Podobné nemovitosti na pronájem