Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 725 811 144
Vyhledat nemovitost Menu

Prověření nájemníka vám ušetří čas i peníze

Snad každý pronajímatel chce něco vědět o lidech, kteří se nastěhují do jeho bytu nebo domu. Není to ovšem pouze o prvním dojmu a osobní prohlídce, o chování i platební morálce do jisté míry napoví minulost. Abyste předešli problémům, prověříme, jestli nájemník není hledaný policií, nečelí dluhům, které nedokáže splácet, nebo nemá exekuci. Vyhnete se tak neplatičům, vybydlené nemovitosti i špatnému sousedskému soužití.

242

Co obnáší prověření rizikovosti osob

Dnešní doba nám umožňuje zjistit informace o českých i slovenských občanech, vše z dostupných databází a registrů, v nichž sdílí informace státní správa i firmy. Abyste si udělali co nejlepší obrázek, projdeme všechny dostupné zdroje, z nichž lze posoudit jak platební morálku klienta, tak do jisté míry jeho zodpovědnost. Všechny tyto informace jsou veřejně dostupné a nejedná se o zasahování do soukromí. Při prověřování rizikovosti osob nahlédneme do:

  • Centrální evidence exekucí ČR
  • Insolvenčního rejstříku
  • Úřední desky soudních exekutorů
  • Seznamu hledaných osob PČR
  • Centrální evidence exekucí SK
  • Registr upadcov na Slovensku

Více jak 25 % osob mělo záznam

Svým klientům hledáme nájemníky, kteří mají dobrou minulost a je u nich tedy předpoklad, že budou i nadále své závazky platit pravidelně. Tuto službu prověření rizikovosti osob nabízíme klientům zdarma, výsledkem je ucelený PDF report s informacemi o uchazeči. V průměru vám ušetříme 53 minut času, které ověřování zabere, a z více než dvou tisíc případů jsme odhalili přes 25 % osob s negativním záznamem.

 

Kolik ušetříte, když vyberete správně

Jakmile přestane nájemník platit, začne tím majiteli bytu působit škodu. Uniká zisk a někdo musí stále platit fond oprav i zálohy na energie. U komplikovaných případů bude zřejmě potřeba asistence právníka, což také něco stojí. Ve výsledku se tak může škoda vyšplhat na vyšší desítky tisíc, a to bez jistoty okamžité úhrady. Prověření rizikovosti osob proto doporučujeme každému pronajímateli, i když se jedná pouze o malý byt a zájemci se zdají od počátku solidní.

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

Nízkoenergetické byty Nové Sady zavřít