Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Anna Hybler 28. 1. 2020
Ráda bych touto cestou poděkovala slečně Petře Kohnové za skvostnou a promptní spolupráci při pronájmu bytu. Byla a věřím, že i nadále to bude jen a jen radost! Děkuji.
PhDr.Iva Gilbertová 27. 1. 2020
Paní ing.Ondová ve své práci spojuje milý, klidný,lidsky vstřícný a nápomocný přístup ke klientovi a profesionalitu - a to jak ve znalosti oboru, tak ve spolehlivosti, pečlivosti a zodpovědnosti. Mně a mé rodině pomohla v poměrně náročné bytové situaci a já vím, že i v budoucnosti se na ni mohu opravdu s důvěrou obracet. Také atmosféra, jednání a komunikace vaší realitní kanceláře na mě působily velmi příjemně - jako místo, kde se zákazníkem jedná s úctou, a snahou skutečně pomoci. Ráda vaši kancelář doporučím a už i tak činím.
J. M. 22. 1. 2020
Po několikaměsíčním neúspěšném hledání vhodných prostorů jsme narazili na paní Dobrovolnou. Z nabídky jsme měli vytipovaných několik možností, avšak po vyslechnutí našich požadavků a přání nám paní Dobrovolná doporučila jiný, dle jejího názoru vhodnější, prostor. A nemýlila se. Doporučený prostor splňoval vše, co jsme od něj očekávali. Jednání s paní Dobrovolnou bylo vždy velmi profesionální, příjemné a bezproblémové. Budeme-li v budoucnu potřebovat, bez váhání se znovu a rádi na ni obrátíme.
Petra Handlarová 29. 12. 2019
Jsem velmi spokojena se spoluprácí s Ing. Petrou Skopalovou. Jednání bylo vždy velmi příjemné a na čem jsme se dohodly, to vždy proběhlo. Klient, který je u mě v penzionu ubytovaný je velmi slušný a bezproblémový. Spolupráci hodnotím jako výbornou a určitě se v budoucnu na paní Ing. Petru Skopalovou opět obrátím.
Bruno Abeshi 12. 12. 2019
Everything went fine and Mrs Mašková was careful and professional with all my questions. She found the perfect apartment for me and my co-worker. Would definitively recommend her. Thank you.
Michal Spěšný 10. 12. 2019
Za mě velká spokojenost. Obrátil jsem se na realitní kancelář již podruhé a vždy vše proběhlo na velmi dobré úrovni. Díky za trpělivost a profesionální práci.
Pavel Slavík 9. 12. 2019
Velice kladně hodnotím práci paní inženýrky Ondové. Její jednání je vždy pohotové a na profesionální úrovni. Děkuji, že jsem Vás mohl poznat. Vaši realitní kancelář můžu jen doporučit.
Eduard Dvořák 7. 12. 2019
Paní Tesařová je profesionál ve svém oboru. Asi po 50 prohlídkách bytu, jsem už ani nedoufal ze by to mohlo vyjít, pak jsem oslovil paní Tesařovou. Dostalo se mi velmi profesionálního a přátelského přístupu. To co řekne, tak platí, a za tím si stojí. Mohu jen vřele doporučit, protože to co jiní makléři, z jiných realitních kanceláři, řešili měsíce, Paní Tesařová byla schopná vyřešit za týden . Proste člověk na správném místě . Když budu řešit cokoli s bydlením do budoucna , ať už pro sebe nebo pro známe , určitě nebudu váhat obrátit se na ní. Ještě jednou moc děkuji. Dvořák Eduard
Petr Koziel 6. 12. 2019
S úrovní služeb jsem byl spokojený. Paní Mašková byla profesionální, vstřícná, ochotná a vše nejasné vysvětlila.
Vera Hrncarova 6. 12. 2019
Dobry den vsem, spolupraci s p.Maskovou mohu jen doporucit, protoze byla vynikajici. P. Maskova je mila, vstricna, ochotne nam se vsim pomohla. Kdyby bylo zapotrebi, obratila bych se na ni znovu, a to s radosti.

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.