Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Ervin Muresan 31. 3. 2020
Dear Bravis Team, I just received the keys for my new apartment, and I can say that Jitka showed a high level of professionalism all along, and because of that, she made the process as easy as it can be for me. The information that I received was concise, with replies to my e-mail in minutes. Also, great assistance, which, especially for a foreigner that doesn’t speak czech, is always greatly appreciated. The meetings were informative, and always on time. To conclude, I would like to thank Jitka and the team from Bravis for providing me a great place to continue my stay in Brno. It is good to know that in case I need help, I can count on such a great team like this, and I will gladly recommend Jitka to anyone looking for an apartment in Brno! Have a great day! Kind regards, Ervin Muresan
Petra Růžičková 31. 3. 2020
Paní Dobrovolné moc děkujeme za rychlé a profesionální jednání při hledání pronájmu. Komunikace byla naprosto perfektní, paní Dobrovolná vždy byla velice příjemná, vstřícná a usměvavá, veškeré naše dotazy a požadavky vždy vyřídila naprosto bez problému. Mohu jedině doporučit.
Anton Vojtkulák 13. 3. 2020
Velice příjemný a profesionální přístup, ve stupnici 1-10, hodnotím 10, děkuji za Vaše služby, budu doporučovat s pozdravem Anton Vojtkulák
Michal Skopal 11. 3. 2020
Touto referencí bych chtěl poděkovat slečně Musálkové za rychlé a bezproblémové zprostředkování pronájmu bytu. Jsem SPOKOJENÝ KLIENT 🤗
Kateřina Voglová 11. 3. 2020
Ráda bych touto cestou poděkovala paní Ing. Elišce Nezvalové za milý, ochotný a velmi příjemný a profesionální přístup. Díky tomu všechno proběhlo v nejlepším pořádku a určitě ji mohu doporučit.
Jitka Kvapilová 5. 3. 2020
Velmi příjemné, vstřícné a profesionalní jednání, rychlá komunikace a bezproblémová domluva. Byla jsem s paní Ondovou velmi spokojena a můžu ji všem doporučit. 🙂
Emil Letavaj 3. 3. 2020
Super komunikácia, pohotové reakcie, čo slovo, to čin. Presne tak by to malo vyzerať. Spokojnosť, využil by som znovu, môžem len doporučiť. Ďakujem za spoluprácu :)
Ondřej Pěška 25. 2. 2020
Paní Tesařová je velmi ochotná. Jednání s ní bylo velmi příjemné, rychlé, korektní a profesionální. Vše proběhlo hladce a věřím, že ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Děkujeme a případně se těšíme na další spolupráci.
Zdeněk Hrabálek 14. 2. 2020
Spolupráce se slečnou Musálkovou byla naprosto bezproblémová. Díky ní vše proběhlo hladce a bez komplikací. Mohu jen doporučit.
Zuzana Mynářová 12. 2. 2020
Jednání s paní Dobrovolnou pro nás bylo velice příjemné. Ochotně odpovídala na všechny nase dotazy a byla vždy milá a dobře naladěná. Můžeme jedine doporučit!

Přidat referenci


* Všechny položky označené hvězdičkou jsou povinné
Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.