Menu

Reference poptávajících klientů

Budeme velmi potěšení, když nám napíšete, jak jste byli spokojeni se službami naší realitní kanceláře BRAVIS REALITY.

Úspěšná a solidní realitní kancelář  se pozná podle spokojeného klienta.
Po celou dobu se držíme hesla SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU.

Přidat referenci
8. 9. 2025 Adriana Kilianová
Pána Hofírka vrele odporúčam, rýchle jednanie, ústretový, nápomocný, veľmi príjemné vystupovanie, prenajatie bytu prebehlo hladko.
20. 8. 2025 Petr Bartoň
Osobně jsem se setkal s Makléřem, slušné a na úrovni všeobecné komunikace, byl jsem velice spokojen.
2. 7. 2025 Jan Dobrovolný
Perfektní bezproblémové jednání, můžu jen doporučit!
26. 6. 2025 Milana Toktosunova
Rádi bychom poděkovali panu Hofírkovi za skvělou spolupráci. Je to velmi profesionální, ochotný a spolehlivý makléř, který se vyzná ve své práci. Vše probíhalo hladce, rychle a bez zbytečných komplikací. O každém kroku jsme byli informováni a mohli jsme se na něj vždy s důvěrou obrátit. Pokud hledáte kvalitního realitního makléře, pana Hofírka můžeme jedině doporučit!
17. 1. 2025 Juraj Rajecky
Tímto bych chtěl moc poděkovat za perfektní přístup a spolupráci, vše proběhlo hladce a bez problémů. Děkuji
12. 1. 2025 Petr Adamec
Jednání s panem Hofírkem bylo naprosto profesionální a bezproblémové. Zvláště pak oceňuji to, že po půl roce bydlení v daném bytě, jsem nezjistil žádné zásadní problémy daného bytu.
11. 12. 2024 Hemerka Petr
Chtěl bych tímto moc poděkovat za perfektní přístup a spolupráci, vše proběhlo hladce a bez problémů. Děkuji
14. 10. 2024 A. Rumlerová
Poslední pronájem bytu zajištoval pan Hofírek. Ochotně se postaral o veškeré záležitosti, od podání inzerátu, nalezení vhodného nájemníka, až po sepsání smluv a předání bytu, i o ukončení předchozího pronájmu. Oceňuji profesionální přístup, rychlé a samostatné jednání. Děkuji. S Bravisem spolupracuji již 15 let a se službami jsem velice spokojena.
3. 9. 2024 Alex Oliveira
Very good service. Broker always available and helpful with the requests. Quick replies. Assisted me to solve all problems.
26. 7. 2024 Yemi Olokodana
Mr Tomas Hofirek is client obsessed, gentle, very approachable and demonstrated professional competence in helping me secure my present apartment. I will rate him 10 out of 10
Přidat referenci