Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 725 811 144
Vyhledat nemovitost Menu

Hlídací pes: „štěkne“, až pro vás najde ideální nemovitost

Hledáte bydlení, pozemek pro stavbu, či nebytové prostory, a máte konkrétní požadavky, které musí splňovat? Abyste nemuseli nabídku realitní kanceláře BRAVIS kontrolovat každý den, stačí si nastavit „hlídacího psa“ a nechat se informovat – jakmile se objeví investiční byt dle vašich představ, prodej ideálního bydlení celou rodinu, nebo třeba nájem blízko centra, dorazí vám informativní email. Monitorovat tak můžete nejenom nemovitosti v Brně, ale v celém Jihomoravském kraji, přičemž za tuto službu nic neplatíte.

327

Jak funguje „pes, který hlídá nemovitosti“

Jakmile máte ujasněnou představu, stačí přejít na stránky hlídacího psa a říct mu, o jakou nemovitost máte zájem. Vybrat můžete jak byt nebo dům k pronájmu, tak pozemek pro stavbu rodinného domu, ale i chalupu či chatu k rekreaci, obchod, kancelář a sklad k podnikání, i řadu dalšího. Nastavit můžete pochopitelně i velikost nemovitosti: kupříkladu pro investiční byt v Brně se nejlépe hodí dispozice 1+kk, 1+1 či nejvýše 2+kk, zatímco rodina ocení soukromí a dostatek prostoru pro všechny členy domácnosti. Následně zvolíte maximální cenu, do jaké byste se rádi vešli, a pak už jen nastavíte lokalitu a uvedete kontaktní údaje.

329

Co následuje, jakmile se nemovitost objeví

Hned, jak ji zadáme do systému a zveřejníme na našich stránkách, dorazí vám zmíněný informativní email, abyste si mohli nemovitost prohlédnout. Pokud „to bude ona“ a rádi byste ji viděli osobně, stačí kontaktovat makléře, který ji má na starost. Ten si s vámi domluví prohlídku, na níž vám zodpoví veškeré dotazy a celou nemovitost s vámi projde. No a v případě, že se vám bude líbit, můžete rovnou přejít k rezervaci a přípravě další dokumentace (v případě koupě nemovitosti vám dokážeme pomoci také s financováním díky prověřenému hypotečnímu centru).

328

V jakých lokalitách bývá nejvíce nabídek

Vzhledem k současné situaci na trhu se některé nemovitosti v nabídce moc dlouho neohřejí a zejména ve velkých městech jdou na odbyt stejně rychle, jak se objevují. Jednoznačně přitom vede Brno, a to jak v počtu pronajímaných, tak prodávaných bytů; ale velký zájem je rovněž o rodinné domy v aglomeraci této jihomoravské metropole, případně v dojezdové vzdálenosti kolem 10 až 20 minut. Na ostatních místech je nabídek podstatně méně, lidé se ostatně stěhují do měst stále více, výjimkou však nebývají ani prodeje nemovitostí v malých městech.

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.

Nízkoenergetické byty Nové Sady zavřít