Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu

Kontakt na makléře

Poslední hodnocení

V oblasti financování se pohybuji již více jak 20 let a měla jsem možnost spolupracovat s mnoha realitními makléři.
Vaši realitní kancelář si vybral můj syn Lukáš Stloukal při koupi bytu, kde se vršil jeden problém za druhým. Ale vše se nakonec úspěšně zvládlo díky vašemu makléři, Radku Mazurovi.
Pane Mazuro, ještě jednou velké díky, Váš přístup ke klientovi se nevidí každý den.

Stloukalová Marie
hodnocení poptávajících klientů (10) hodnocení nabízejících klientů (5) pronajaté nemovitosti (34)
prodané nemovitosti (173)
podobné byty k prodeji

Prodej bytu 3+kk, Brno - Centrum, nové bydlení, jen pár kroků pod Špilberkem, balkón, bezkonkurenční výhled na jižní Brno

Sladová, Brno-město

Prodáno
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 377 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na +420 724 777 140 nebo napište na bravis@bravis.cz.
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi. Zavolejte nám na +420 724 777 140 nebo napište na bravis@bravis.cz.
  • Prodáno
  • Adresa:Sladová, Brno-město
  • Plocha:86 m2
  • Typ:byt 3+kk
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:cihla
  • Patro:4. patro
  • Výtah:ne

Vybavení

Prodej bytu 3+kk, Brno - Centrum, nové bydlení, jen pár kroků pod Špilberkem, balkón, bezkonkurenční výhled na jižní Brno

Se souhlasem majitele nabízíme exkluzivně k prodeji byt na ulici Sladová, Staré Brno. Byt je v osobním vlastnictví, jeho dispozice je 3+kk s balkónem, vhodné pro ty, co preferují klidné bydlení přímo v centru města s dobrou dostupností veškeré občanské vybavenosti.

Jedná se o půdní nástavbu, byt v 4 patře, cihlového domu s balkónem 5 m2, ze kterého je krásný výhled na hlavní dominanty města Brna, jen pár kroků pod Špilberkem.

Interiér bytu zahrnuje otevřený obývací prostor s kuch. koutem o výměře 43 m2, koupelna s toaletou 7 m2 a balkón s francouzským oknem 5m2. Ložnice s orientací do uliční části mají výměru 16 a 18 m2.
Zařizovací předměty, tzn. podlahy, zárubně, dveře, obklady a keramika v koupelně a příprava na kuchyňskou linku jsou již zahrnuty v kupní ceně. Nemovitost doporučuji z několika důvodů:
prozatím je interier ponechán bez dokončovacích prací, výběr materiálů si kupující klient může zvolit dle vlastních představ, ( keramické obklady, podlahy, příprava na kuchyňskou linku apod.).
i když jde o podkrovní byt, jsou naddimenzovány izolace a nemusíte řešit otázku klimatizace, předností jsou i venkovní horizontální žaluzie,
Jde o mimořádnou investiční příležitost či ideální pro 3 – 4 člennou rodinu. Na uvedenou lokalitu má naše RK spoustu poptávajících klientů hledající pronájem v obdobných bytech. Možnost financování hypotéčním úvěrem nebo stavebním spořením, se kterým vám samozřejmě pomůžeme. S žádostí o prohlídku bytu neváhejte kontaktovat níže uvedeného makléře.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.