Menu
Prodáno Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou.
V nabídce máme k dnešnímu dni 350 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu.
Aktuální nabídka 3+kk (Byty)
Nabízíte nemovitost v této lokalitě? Máme zájemce o koupi.

Máte-li zájem o podobnou nemovitost?
Zavolejte nám na
+420 725 811 144 nebo napište na bravis@bravis.cz.

Prodej bytu 3+kk, Prosiměřice u Znojma, po rekonstrukci, sklep, garáž, dílna, zahrádka

Prosiměřice,
  • 3+kk (Byty) m2
  • Pozemek 74,7 m2
Poslední hodnocení S paní Michaelou Čermákovou spolupracuji již dlouhodobě a mohu říci, že lepší zkušenost s realitní makléřkou jsem dosud nezažila. Paní Čermáková se stará o mé klienty v lokalitách, kde já sama nepůsobím, a dělá to naprosto skvěle. Velice si cením jejího profesionálního přístupu, je velice ochotná a spolehlivá. Komunikace je také velmi příjemná a věci řeší rychle. Paní Čermákovou mohu jen a jen doporučit!!! Také si vážím celkově spolupráce s touto realitní kanceláří. Jejich služby jsou naprosto profesionální. Mohu společnost Bravis jen doporučit.

Informace

  • Adresa:Prosiměřice,
  • Pozemek:74,7 m2
  • Typ:3+kk (Byty)

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji částečně zařízený byt 3+kk v Prosiměřicích, sklep, po rekonstrukci.
K bytu náleží dva sklepy, možnost přikoupení garáže s dílnou a zahradním domkem se zahradou, která se nachází hned za domem za cenu 190.000 Kč.
Byt se nachází ve 2 NP malého bytového domu.
Dispozice bytu : kuchyňská část s kuchyňskou linkou se spotřebiči ( elektrický sporák s troubou, digestoř), komora, obývací část, ložnice, pokoj, koupelna, předsíň.
V ložnici jsou vestavěné skříně, které v bytě zůstávají.
Po dohodě možnost odkoupení veškerého nábytku.
V koupelně je vana, umyvadlo, otopný žebřík, přípojka na pračku.
Toaleta je samostatně.
Na podlaze je dlažba s kombinací plovoucí podlahy.
Byt je po kompletní rekonstrukci - nová okna, rozvody elektriky, odpadů a vody.
Topení je zajištěno vlastním plynovým kotlem, ohřev vody plynovým ohřívačem.
Voda je z vodovodního vedení a z vlastní studny.
K bytu náleží dva sklepy.
Celkové měsíční náklady jsou 4.000 Kč.
Zahradním domek je napojen na veškeré sítě - elektrika, voda, odpad.
Zahrada je udržovaná a nabízí nejen možnost pěstování zeleniny a ovoce, ale také příjemný odpočinek.
V okolí veškerá občanská vybavenost, výborné spojení do Brna a do Znojma.
K dispozici dohodou.

Při koupi bytu na investici vám naše společnost může nabídnout následující služby: zajištění vhodného nájemníka, jednorázový či pravidelný úklid, malování, případné vyklízení či stěhování..
Rychlý a kvalitní právní, hypoteční a daňový servis (znalecké posudky, PENB) je u nás samozřejmostí.
V případě otázek či zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat uvedeného makléře.

Podobné nemovitosti na prodej