Váš specialista
na pronájmy bytů v Brně
Menu
zpět na výpis nemovitostí

Prodej luxusního bytu 3+kk s pracovnou/studiem a saunou, ul. Vídeňská, Brno - Štýřice, objekt VIVIENA II

Vídeňská, Brno - Štýřice
 • byt 3+kk
 • 168 m2
 • Terasa
 • Výtah
Cena - info v RK Kontaktovat makléře
Poslední hodnocení Ing. Petra Rád bych touto cestou vyjádřil svou pozitivní zkušenost a uznání k práci pana Klimeše, se kterým jsem měl možnost spolupracovat v rámci realitního obchodu, konkrétně při koupi bytu, který byl prostřednictvím realitní kanceláře Bravis zprostředkován panem Klimešem. Jako kolega (ačkoli působící v jiné makléřské společnosti) v oblasti realit a hypoték si velmi vážím jeho vstřícného a etického přístupu k práci, stejně jako jeho ochoty spolupracovat. Tyto vlastnosti přispívají k pozitivní atmosféře v našem odvětví. Věřím, že takové propojení a spolupráce mezi profesionály v našem odvětví přináší přidanou hodnotu a obohacuje pozitivní zkušenosti našich klientů. Těším se na další spolupráci a přeji hodně úspěchů. S pozdravem, Vitalij Motrja Finanční a realitní specialist Broker Consulting

Informace

 • Adresa:Vídeňská, Brno - Štýřice
 • Plocha:168 m2
 • Typ:byt 3+kk
 • Vybavenost:ne nebo částečně
 • Konstrukce:Cihlová
 • Patro:5. patro
 • Výtah:ano
 • PENB:G

Vybavenost

Kuchyňská linka Sporák Sprchový kout Sauna Výtah Terasa
Představujeme Vám jedinečnou nabídku luxusního bydlení v centru Brna s úžasnými výhledy, moderním vybavením a výjimečnou polohou.

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji jedinečný byt o dispozicí 3+kk + pracovna/studio (evidováno jako 4+kk) v nově kolaudovaném polyfunkčním domě VIVIENA II na prestižní adrese nábřeží řeky Svratky, přímo u ulice Vídeňská, městská část Brno - Štýřice.
Byt se nachází ve 6. nadzemním podlaží.
K bytu jsou nabízeny dvě krytá garážová stání a prostorný sklep.

Celková užitná plocha činí 162,2 m2. K bytu náleží dvě terasy, z nichž jedna o rozloze 9,9 m2 směřuje do klidného vnitrobloku.
Druhá, impozantní terasa o rozloze 84,7 m2, se táhne podél celého bytu a nabízí dechberoucí výhled na nábřeží Svratky a hrad Špilberk.
Celková plocha vč. teras činí 256,8 m2.

Dispozice, vybavení a moderní technologie:
Byt je vybaven luxusní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči.
Prosvětlený prostorný obývací pokoj 87 m2 s výhledem a vstupy na terasu po celém obvodu.
Komfortní ložnice s vlastní šatnou a vstupem na terasu do vnitrobloku.
Druhý pokoj s klimatizací a taktéž vstup na terasu do vnitrobloku.
Klimatizovaná pracovna/studio či šatna.
Koupelna je navíc vybavena saunou, což zajišťuje dokonalý relax a komfort přímo v pohodlí domova.

Interiér bytu je proveden ve vysokém standardu. Velkoformátová hliníková okna s izolačním trojsklem poskytují maximální světelnost a energetickou účinnost.
Interiérové dveře jsou hladké, plné voštinové s obložkovými zárubněmi a povrchem CPL.
Keramická dlažba v koupelně a toaletě, elektrické zásuvky chytře schované do podlah obytných místností a vinylová lepená podlaha dotváří celkový luxusní dojem.

Polyfunkční dům VIVIENA II, postavený ve tvaru lodě, je synonymem moderního bydlení s vysokým standardem konstrukčních prvků a konečných úprav. Budova je hodnocena jako úsporná (energetická třída B) a je vybavena nejmodernějšími technologiemi.

Budova je napojena na horkovod a každá jednotka má samostatné měření tepla. Komfort obyvatel dále zajišťuje recepce ve vstupní hale a dva prostorné výtahy.

Lokalita podél nábřeží Svratky je v současnosti jednou z nejatraktivnějších moderních částí Brna. Promenáda na nábřeží prochází intenzivní přeměnou na odpočinkovou zónu s meandry a relaxačními zónami. Umístění nedaleko centra města zajišťuje perfektní občanskou vybavenost a zároveň poskytuje vynikající napojení na městský okruh a dálniční síť. Vše, co potřebujete, máte doslova na dosah ruky.

Prohlídky možné po domluvě s níže uvedeným makléřem.

Při koupi bytu na investici vám naše společnost může nabídnout následující služby: zajištění vhodného nájemníka, jednorázový či pravidelný úklid, malování, případné vyklízení či stěhování.
Rychlý a kvalitní právní, hypoteční a daňový servis (znalecké posudky, PENB) je u nás samozřejmostí.
On-line prohlídka nemovitosti Více

Nabízíme také on-line prohlídky nemovitostí

Necítíte se dobře nebo máte obavy z prohlídky nemovitosti?
Rádi Vám zprostředkujeme ON-LINE PROHLÍDKU, kde Vám vše ukážeme a popíšeme.

Kontaktujte našeho makléře

foto z on-line prohlídky foto z on-line prohlídky

Podobné nemovitosti na prodej