Váš specialista na pronájmy bytů v Brně 724 777 140
Vyhledat nemovitost Menu
podobné domy k prodeji

Prodej RD 3+kk, obec Měnín, hrubá stavba, garáž, zahrada

Měnín

Prodáno
Tato nemovitost už sice není k mání, ale rádi vám nabídneme podobnou. V nabídce máme k dnešnímu dni 377 nemovitostí k prodeji nebo pronájmu. Máte-li zájem o podobnou nemovitost, zavolejte na 777 749 499 nebo napište na tesarova@bravis.cz (Iva Tesařová).
Nabízíte nemovitost v této lokalitě?
Máme zájemce o koupi. Zavolejte nám na 777 749 499 nebo napište na tesarova@bravis.cz (Iva Tesařová).
  • Prodáno
  • Adresa:Měnín
  • Plocha:133 m2
  • Typ:dům 3+kk, Řadový
  • Vybavenost:ne nebo částečně
  • Konstrukce:cihla
  • PENB:G

Vybavení

Prodej RD 3+kk, obec Měnín, hrubá stavba, garáž, zahrada

Prodej moderní novostavby rodinného domu 3+kk s garáží v klidné části obce Měnín. Měnín se nachází 23 km od Brna, výborná dostupnost 20 minut do centra Brna.
Jedná se o dům ve fázi hrubé stavby a kompletními IS . Je nutné dokončit interiér domu a okolní terénní úpravy. Stavebně je dům řešen jako jednopodlažní dům bungalového typu s dispozicí 3+kk - kuchyně s obývacím pokojem, spíž, 2x ložnice, vstupní hala, koupelna, samostatná toaleta a technická místnost.
Celková plocha pozemku je 513 m2, zastavěná plocha 133 m2. Ze zahrady je výhled na okolní domy a zahrady s dostatkem soukromí.
Dům je posatvený na klasické železobetonové základové desce, nosné zdivo je zhotovené z pórobetonových tvárnic Ypor. Stropní konstrukce: krov dřevěný - šikmá stolice, difúzní fólie, krytina - betonová taška Bramac. Vnitřní příčky je možné zhotovit dle přání zákazníka z materiálů Keratherm, Ypor, SDK. Dostavbu domu včetně interiérových dispozic je možné dokončit v součinnosti s požadavky zákazníka a renomovanou stavební kanceláří, která zabezpečovala projektovou dokumentaci na základě samostatné smlouvy.
Dům se nachází v nově budované části obce, v severovýchodní části obce Měnín. Vjezd k domům je z nově zbudované komunikace. Obec nabízí základní občanskou vybavenost a je zahrnuta do integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje.
K dispozici ihned.
Podrobnější informace vám rádi sdělíme, doporučujeme prohlídku.

Umístění nemovitosti

Kontakt
Kancelář Vídeňská (sídlo firmy)
Vídeňská 6
639 00 Brno
naproti kostelu sv. Leopolda
(u Milosrdných bratří)

Otvírací doba
Po - Čt:     9:00 - 18:00
Pá:9:00 - 16:00
sobota a neděle zavřeno

Parkování pro klienty zajištěno v garážových stáních.

mobil: +420 773 400 444

e-mail: bravis@bravis.cz

zobrazit podrobné kontakty »Pobočka Dvořákova

byla 15. 2. 2019 přestěhována do hlavního sídla na Vídeňskou.